Foto Limon

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Foto Limon Hakkında

Foto Limon Dış Mekan Fotoğraf Çekimi ile özel günlerini tüm hayatın boyunca saklayabileceğin somut anılara çevirebiliyor. Her çifte farklı konseptler ile yüksek kalite ve çözünürlükte dış çekim imkanı sunuyor. İstanbul, Avcılar ilçesinde hizmet veriyor. Limon Foto Dış Mekan Fotoğraf Çekimi fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Hemen firmanın sunduğu avantajlara geçerek yararlanabileceğin hizmetlerden bahsedelim.

Foto Limon Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Olanakları

Firma, Ünal Candan tarafından kurulmuştur. Yaptığı eşsiz dış çekimler ile tarzını yansıtan Ünal Candan ve ekibi sana istediğin her yerde eşlik edebiliyor. İster 50 farklı lokasyona sahip şehir dışı istersen de yurt dışı davetlerinde unutulmaz anlarını ölümsüzleştiriyor. Çekim yerlerini ve çekim türünü senin fikirlerini de dinleyerek belirliyor. Sunduğu imkanlar arasında dış mekan çekimi, şehir dışında çekim, yurt dışı çekimi, orijinal kopya fotoğraf teslim imkanı ve profesyonel ekip imkanı bulunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Foto Limon ekibi, çekim türleri bakımından oldukça geniş bir skalaya sahip. Bunlar arasında düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, nişan çekimi, konsept çekimi, save the date ve trashday fotoğraf çekimi bulunuyor. Her detayı ayrıntılı bir şekilde düşünüp, taslak haline getiriyor. Mesleğini severek yapan Ünal Candan ve ekibi düğün fotoğrafçılığı alanında en iyi hizmeti veriyor. Sen nerede, nasıl bir çekim yapmak istersen her zaman yanında oluyor.

Profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile sana muhteşem fotoğraflar sunuyor. Firma; save the date, trash day gibi konsept ve aksesuar gerektiren çekimlerde ise sana birbirinden farklı konseptler gerçekleştirebiliyor.  Bu özel günlerin ardından Foto Limon dış mekan çekim ekibi sayesinde herkesin bayılacağı bir fotoğraf albümü, sosyal medyada binlerce like alan düğün hikayesi ve düğün klibine sahip olabiliyorsun. Fotoğraflarını da orijinal kopya ile 2 hafta içinde teslim alabiliyorsun.

Foto Limon Avcılar Dış Çekim Fiyatları

Ünal Candan ve ekibi yalnızca fotoğraf değil başarılı montajlar ile videolu içerikler üretmede de oldukça iddialı. Bu iddiası seni korkutmasın çünkü piyasaya göre fiyatları gayet makul kalıyor. Firma farklı paket içerikleri ile hizmet sağlayarak bütçeni de sarsmıyor. ortalama olarak bu paketlerin fiyatları ise 1000TL’den başlıyor.

İsteklerin doğrultusunda firmadan net bir fiyat bilgisi almak istiyorsan hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Foto Limon Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, İstanbul, Avcılar ilçesinde konumlanıyor. Şehir merkezi lokasyonu sayesinde toplu taşıma araçlarını ulaşım için tercih edebilirsin. Çekim öncesi Ünal Candan ve ekibi ile tanışıp, fikir alışverişi yapmak için firmaya uğramak istiyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Cihangir Mahallesi, Göçer Sokak, No:9, Avcılar / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip temini sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma şehir dışı ve yurtdışı çekim gerçekleştirebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri sağlıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az bir hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet sunabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde tüm siparişlerine kavuşabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ