Madam Burcu Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Madam Burcu Moda Evi Hakkında

Modern, geleneksel, bohem… Tüm bu gelinlik modelleri Madam Burcu Moda Evi Bornova tarafından sana sunuluyor. Yazımızın devamında hizmet olanaklarını ve model çeşitlerini inceleyebileceğin modaevinin başlangıç paket fiyatları ise 3000 TL.

Sen de sunulan tüm hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmak istersen hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Madam Burcu Moda Evi’nin başlangıç paketi tüm hazır modelleri ve prova hizmetlerini içerisinde barındırıyor. Hazır modeller çeşitlilik avantajı ile sana sunuluyor. Dilersen bu modellerin üzerinde yaptıracağın değişiklikler de sunulan hizmetlere dahil oluyor.

Hazır modellere ek olarak senin için özel dikimler de yapılıyor ve teslim süreci ortalama 2 haftada tamamlanıyor. Satın alma seçeneğinin yanında gelinlik kiralama seçeneği de mevcut. Modaevi hafta sonları da hizmet vermeye devam ediyor.

Gelinliğin yanı sıra nişanlık ve abiye modellerine de ulaşabiliyorsun. Ayrıca modaevi duvak, gelin buketi, kuşağı, gecelik ve bride sabahlık gibi aksesuarların teminini de sağlıyor.

Madam Burcu Moda Evi Gelinlik Modelleri

Madam Burcu Moda Evi’nin en önem verdiği konu; müşteri memnuniyeti. Gelinlerinin içinde kendilerini en güzel şekilde hissedeceği tasarımlar ortaya çıkarmak ise en büyük arzuları. Bu noktada da ortaya gelinlik modellerinde farklı seçenekler çıkmış oluyor.

Tüllü ve modern modelleriyle öne çıkan modaevinde A kesim, prenses kesimi, düz kesim, balık kesim gibi tasarımları rahatlıkla bulabiliyorsun. Ayrıca transparan detaylar, işlemeler ve askı detayları ile farklılaşan gelinliklerden istediğin model senin oluyor.

Madam Burcu Moda Evi İzmir Gelinlik Fiyatları

Modaevi hizmetlerini başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki paket içerisinde sunuyor. Tüm hazır modellerin ve prova hizmetlerinin içerisinde bulunduğu başlangıç paketi fiyatı 3000 TL. Özel tasarımların devreye girmesiyle giderek şekillenen her şey dahil paket fiyatı ise 5000 TL.

Madam Burcu Moda Evi’nin gelinlik fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için DüğünYardımcısı.com’un sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin.

Madam Burcu Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Bornova mevkiinde yer alan Madam Burcu Moda Evi’ne toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 302, 543, 560, 59 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Dilersen özel aracınla da rahatlıkla yolculuğunu gerçekleştirebilirsin.

Tuna Mevkii, Yavuz Selim Caddesi, No:36, Bornova / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelinlik provaları, hazır model seçenekler ve hafta sonu hizmeti Madam Burcu'nun başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Madam Burcu Moda Evi bünyesindeki her şey dahil paketi hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelinlik kiralama hizmeti ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik üretimi ve satışı haricinde Madam Burcu Bornova; nişanlık ve abiye kategorisinde de hizmetlerini sürdürmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Madam Burcu Moda Evi ile en az 15 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Bornova ilçesinde yer almaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Madam Burcu Moda Evi'nin sipariş teslim süresi 2 ile 3 hafta arasında değişmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ