Zeynep Acar Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Zeynep Acar Moda Evi Hakkında

İzmir ilinde gelinlikçi denildiğinde hemen akıllara gelen isimlerden biri olan Zeynep Acar Moda Evi sizi en özel gününüze titizlikle hazırlıyor. Koleksiyonlarını çeşitli Avrupa ülkelerine de ihraç eden Zeynep Acar, Konak ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen modaevinin başlangıç paket fiyatı ise 1000 TL.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam eden Zeynep Acar, tasarımları ile gelinliğinden beklediğin her şeyi senin için gerçekleştiriyor. Ege Üniversitesi ile de iş birliği yapan modaevi gerek hazır model gerekse kişiye özel olmak üzere tüm tasarımlarını sana sunuyor.

Deneyimlerini ekiplerine de aktaran kurucular neredeyse tüm kategorilerde gelinlik üretimi sağlıyor. Ortalama 4 hafta içerisinde de sipariş teslimini gerçekleştiriyorlar. Duvak gibi aksesuarlar da gelinliğine ek olarak senin için temin ediliyor.

Gelinliğin yanında nişanlık, kına gecesi kıyafetleri ve abiyeler de müşteriye sunuluyor. Ayrıca modaevinde büyük beden abiye modellerine de ulaşman mümkün oluyor. Tüm bu hizmetlerden ayrıcalıklı olarak faydalanmak istersen DüğünYardımcısı.com olarak sana sunduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmetimizi arayabilirsin.

Zeynep Acar Moda Evi Gelinlik Modelleri

Zeynep Acar Alsancak, geniş ürün yelpazesi ile farklılaşıyor. Gelinlik tasarımlarında tüller, danteller, işlemeler gibi detaylar ön plana çıkıyor. Klasik, geleneksel, modern ve bohem olmak üzere her tür gelinliği inceleyebiliyorsun.

Prenses kesim, balık kesim, düz kesim gibi kesim modelleri senin arzu ettiğin tarzla birleşebiliyor. Dilersen hazır model gelinlikler üzerinde ayrıntılı değişiklikler de yaptırabiliyor ve senin için tam uygun olan gelinliği stilistler ile belirleyebiliyorsun.

Ayrıca sırt dekoltesi detaylı şık gelinlikleri ile de ön plana çıkan modaevinde istediğin modele kolaylıkla ulaşabileceğinden eminiz.

Zeynep Acar Moda Evi İzmir Gelinlik Fiyatları

Zeynep Acar Moda Evi başlangıç paket fiyatı olan 1000 TL ile bu güzel tasarımları her bütçeyle buluşturmakta. Arzu ettiğin eklemeler doğrultusunda paket fiyatları da artmakta. Modaevinin özel tasarımlarının da içerisinde yer aldığı her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL.

Zeynep Acar firması tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan indirimli gelinlik fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamalı ve karşına gelen formu doldurmalısın.

Zeynep Acar Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alsancak, Cumhuriyet Bulvarı konumunda bulunan Zeynep Acar’a otobüs, tren veya vapur gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıca 296, 921 numaralı otobüs hatlarını da tercih edebilir, dilersen de seyahatini özel aracınla gerçekleştirebilirsin.

Alsancak, Cumhuriyet Bulvarı, No:217/1, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik modelleri kataloğu ve gelinlik provaları, başlangıç paketi dahilinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Zeynep Acar Moda Evi bünyesindeki her şey dahil paketi içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" butonuna tıklamalı ve karşına gelen formu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Merkezi konumu ve ürün çeşitliliği ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Zeynep Acar Moda Evi, özel dikim ve hazır model gelinlik haricinde; nişanlık ve abiye kategorisinde de aktif olarak boy göstermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Zeynep Acar Moda Evi ile etkinliğinden en az 20 iş günü öncesinden irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak, Alsancak mevkiinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Zeynep Acar Moda Evi'nin sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ