Makeup Artist Fatima

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik
Evde / mekanda prova

Makeup Artist Fatima Hakkında

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan Makeup Artist Fatima ile yüzüne yakışacak en doğru gelin saçı ve gelin makyajını yaptırabilirsin. Kullandığı kaliteli makyaj malzemeleri ve profesyonel makyaj teknikleri ile Fatima, Düğün Yardımcısı’na özel indirim fırsatları ile seni bekliyor. 2.500 TL’den başlayan fiyatları ve paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Makeup Artist Fatima Hizmetleri

Göz renginden dudak şekline, ten renginden yüz hatlarına kadar her ayrıntıda değişiklik gösteren gelin makyajı, farklı makyaj teknikleri uygulamayı ve püf noktalarının dikkate alınmasını gerektirir. Fatima aldığı sertifikalar ve uzman makyaj ekibi ile istediğin gelin saçı ve makyajını yüzüne uyarlayarak doğru bir görünüm elde etmeni sağlar.

Tercihin porselen gelin makyajı olabilir, ya da nude renklerde gelin makyajını tercih edebilirsin. Işıltılı gelin makyajının yanı sıra doğal gelin makyajını tercih ederek güzelliğini ortaya çıkarabilirsin. Fakat tercihin ne olursa olsun Fatima ile en güzel sen olacaksın. Ayrıca düğün gününde nasıl görüneceğini merak ediyorsan öncesinde yapılan prova fırsatını değerlendirebilirsin. Gelin saçı ve makyajı hizmetinden farklı olarak tüm özel günlerinde profesyonel destek alabileceğin Makeup Artist Fatima ile her yerde göz kamaştıracaksın.

Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İpek kirpik ve takma kirpik uygulaması; porselen makyaj, gelin makyajı ve makyaj provası; saç bakımı, saç tasarımı ve evde / mekanda hizmet, gelinin yakınlarına hizmet gibi seçenekleri bulunan Makeup Artist Fatima bünyesinde fiyatlar da oldukça uygun. Alacağın ek hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. 2.500 TL’den başlayan fiyatlarına ek olarak indirim yapan Fatima için ayrıntılı fiyat bilgisi almak istiyorsan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in en bilinen ilçelerinden biri olan Karşıyaka’nın Bostanlı Mahallesi’nde yer alan Makeup Artist Fatima’ya merkezi konumu nedeniyle ulaşımı oldukça kolaydır. Evde ve mekanda makyaj hizmeti fırsatıyla özel günlerinize konforlu bir şekilde hazırlanabilirsin. Farklı bir şehirde ikamet etsen bile erken rezervasyon yaptırarak şehir dışında da hizmet alabilirsin. Make up Artist Fatima açık adresi:

Mavişehir, Mavi Bahçe, Caher Dudayev Bulvarı, Bostanlı – Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin makyajı ve etkinlik öncesi prova.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Takma kirpik, saç bakımı ve tasarımı, manikür, pedikür, gelinin yakınlarına hizmet, evde yada mekanda hizmet.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında hizmet.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

İpek kirpik uygulaması ve saç bakımı.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve şehir dışında hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fatima Heydarova
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ