Manisa Melek Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Yöresel oyun ve dans grupları

Manisa Melek Organizasyon Hakkında

Manisa içinde mezuniyet ve balo organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsan Manisa Melek Organizasyon tam sana göre. Merkezi Şehzadeler konumunda bulunan firmanın paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Olanakları

Uzman ellerden çıkmış bir mezuniyet ve balo organizasyonu için Manisa Melek Organizasyon rahatlıkla tercih edilebilir. Organizasyon firması bünyesinde pek çok hizmeti bir arada barındırıyor.

Melek Organizasyon’un sunduğu masa ve sandalye giydirme hizmetleri ile şık bir mezuniyet gecesi geçirebilirsin. Ayrıca canlı/yapay çiçek süslemeleri, balon dekorlar ve masa şamdan seçenekleri de törenin güzelliğine güzellik katacak.

Manisa Melek Mezuniyet yöresel dans ekibiyle de mezun gençlerin eğlenmesini sağlıyor. Ayrıca DJ temini de Melek Organizasyon ekibince titizlikle yapılıyor.

Servis elemanı da firma tarafından sağlandığından başka bir şirketle anlaşman gerekmeyecek. İstersen törende karşılama kokteyli verebilir, misafirlerin mezuniyetin başından sonuna kadar iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsin.

Firma tarafından verilen bütün hizmetleri öğrenmek için ücretsiz danışmanlık hattını arayabilirsin.

Melek Organizasyon Fiyatları Nedir?

Melek Mezuniyet ve Balo Organizasyon iki farklı paket seçeneğine sahip. Firmanın fiyatları da hangi paketi seçtiğine göre değişiyor.

Standart paketin fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Pakete ek olarak başka hizmetlerin de verilmesini istersen fiyat artabilir. Standart paket içinde masa süsleme ve dekorasyon bulunuyor.

Her şey dahil paketin fiyatı da 2000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketin içinde karşılama kokteyli, servis elemanı ve kep atma organizasyonu gibi seçenekler yer alıyor.

Melek Organizasyon tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel hazırlanan indirimli fiyatları görmek istersen ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsin.

Sunulan Hizmetler

Melek Organizasyon yalnızca mezuniyet ve balo organizasyonu için değil, başka kutlama ve etkinlik türleri için de hizmetlerini sunuyor. Firmanın öne çıkan hizmetleri arasında doğum günü, baby shower ve sünnet düğünü süslemeleri bulunuyor.

Firmanın düzenlediği diğer organizasyonlar arasında kurumsal etkinlikler, açılışlar ve kına, nişan, düğün gibi özel gün kutlamaları yer alıyor.

Manisa Melek Organizasyon Nerededir?

Manisa Melek Mezuniyet Organizasyon şehir genelindeki tüm ilçelere hizmetlerini ulaştırıyor. Şehzade ilçesinde merkez şubesi bulunan firmayı yerinde görmek istersen şu adrese gitmelisin:

Peker Mah, 1702. Sk, No:10/B Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi dekorasyon ve masa süsleme içeriyor. Paketteki diğer özellikleri öğrenmek için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Melek Organizasyon'un her şey dahil paketinde DJ temini ve balon süsleme bulunuyor. Pakette yer alan bütün hizmetleri öğrenmek istersen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma kep atma töreni de düzenlemekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, kına, nişan, düğün, açılışlar ve kurumsal etkinlikler için firmayla çalışabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 2 hafta önceden iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa'daki bütün ilçelere hizmet veriliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Manisa Melek Organizasyon özel konsept tasarımları yaparak dekorasyonu kişiselleştiriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ