Marquez Event Park

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
250 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Marquez Event Park Hakkında

Marquez Event Park, çiftlerin kır düğünü organizasyonları için tercih ettiği ve İzmir Balçova ilçesinde bulunan bir düğün mekanı. Göz yormayan ve romantik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Taleplerin doğrultusunda süslenen kır bahçesi rüstik ya da klasik konseptlere göre tasarlanıyor. Mekanın fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu düğünlerine göre değişiyor.

Mekanın Kapasitesi ve Tasarımı

Kır bahçesi alanı, şık fakat sade bir dekora sahip. Göz yormayan bir dizaynı olması da tercih edilmesindeki etkenlerden yalnızca biri. Kalabalık bir davetli listen varsa aza indirgemeye çalışmana hiç gerek yok. Çünkü Marquez Event kır bahçesinde 500 kişilik bir kapasite sunuyor.

Marquez Event bünyesinde yalnızca kır bahçesi alanı değil kapalı davet salonu da bulunuyor. Eğer düğününü kış ya da sonbahar mevsimlerinde planlıyorsan 500 kişi kapasitesi olan kapalı davet alanını da sana önerebiliriz. Kalabalık davetlerde büyük bir problem olan otopark sorununu da kafana takmana gerek yok. Mekanda otopark da mevcut.

Marquez Event Park Kır Düğünü Fiyatları

İzmir’in ılık ılık esen yaz akşamlarında tercih edilmesi gereken bir düğün türü kesinlikle kır düğünüdür. Kır düğünü organizasyonun için de Marquez Event Park gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin. Sunduğu geniş hizmet yelpazesine oranla uygun fiyatlar sunan mekan, çiftlerin en özel günlerinde onlara birçok olanak sunuyor.

Ortalama fiyatları ise hafta içi 200 TL’den başlıyor. Tercih ettiğin hizmetlere ve menü çeşitlerine göre değişen fiyatlar yemekli menüde 250 TL’yi bulabiliyor. Güncel fiyatlar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsin.

Olanakları

Düğünlerin olmazsa olmazı süslemeler, orkestra temini, catering, düğün pastası ve daha birçok şey Marquez Event Park tarafından senin isteklerine göre temin ediliyor. İstersen tüm bu organizasyon sürecini mekan bünyesinde çalışan organizasyon ekibi ile yürütebilirsin. İstersen de dışarıdan organizasyon firması getirebilirsin. Yetkililer her iki seçeneğe de sıcak bakıyor.

Mekanda kır düğünü dışında başka özel gün davetlerini ve kurumsal etkinlikleri de düzenleyebiliyorsun. Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları ise düzenleyebileceğin etkinliklerden yalnızca birkaçı. Marquez Event tüm organizasyonları profesyonel bir biçimde planlıyor.

Marquez Event Park Nerededir?

Marquez Event, İzmir Balçova ilçesinin oldukça merkezi bir konumunda yer alıyor. Ekonomi Üniversitesi ve Balçova Teleferik Tesisi’ne yürüme mesafesinde olan kır bahçesine hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel aracınla kolaylıkla gidebilirsin. Mekanın açık adresini de seninle paylaşalım;

Sakarya Caddesi, No:129, Balçova / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Rustik ve klasik konsept seçenekleri vardır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere davet alanları vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 00.00'da sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aylin Onuş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ