Marquez Event Park

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
250 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Marquez Event Park Hakkında

İzmir’in Balçova ilçesinde kına geceni düzenlemek için mekan arayışındaysan sana bir öneri ile geldik. Marquez Event Park, bölgenin en sık tercih edilen mekanlarının başında geliyor. Görsel açıdan oldukça estetik hazırlıklar yapan ve kına gecesi için özel dekorasyonları beğeniye sunan mekanda en güzel gününü planlayabilirsin. Mekanın fiyatları ise kişi başı 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Deniz, doğa ve şehir manzarasını en güzel haliyle sunan Marquez Event, organizasyon bazında eşsiz bir hizmet sunuyor. Beklentileri fazlasıyla karşılayan mekanda hem açık kır bahçesi alanı hem de kapalı salon bulunuyor. Mevsime veya tercihe göre herhangi bir alanda kına geceni düzenleyebilirsin.

Tüm davet alanları 50 – 500 kişi kapasiteli olan mekanda bahçe ve çim alan mevcut. Orman içerisinde doğal bir ortam sunuyor. Gazebo ile düğünler için de özel hazırlık yapıyor. Aynı şekilde gelin tagı ve mekan süsleme özellikleri de özellikle kır düğünü organizasyonları için öncelik haline geliyor.

Marquez Event Park Kına Gecesi Fiyatları

Balçova’da hizmet veren mekan fiyat skalasını her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlıyor. Yemekli düzende gerçekleştirilmesi düşünülen kına gecesi fiyatları 200 TL’den başlıyor. Yemekli anlaşmalarında ise 250 TL’den başlıyor.

Tüm detaylar ve fiyat bilgisi için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Marquez Event, sunduğu hizmetlere dekorasyon ve masa süsleme seçeneği ile başlıyor. Kına gecesine özel olacak şekilde kırmızı, siyah ve beyaz tonlarının hakim olduğu bir ortam hazırlıyor. Eğlencenin hep yüksek olması için DJ ve orkestra temini sağlıyor. Gece boyu kına gecesine özel müzikler çalınıyor.

En güzel anlarının ölümsüz hale gelmesi için bünyesindeki fotoğrafçıyı da seninle tanıştırıyor. Böylelikle gece boyu video ve fotoğraf çekimleri yapılıyor. Kendine ait organizasyon sorumlusu bulunmasına rağmen dışarıdan kendi anlaştığın firmayla çalışmana da olanak tanıyor.

Ses, ışık, sahne hizmetleri, menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneğini olanakları arasına ekliyor. Mekanda kına haricinde kır düğünü ve nişan davetleri de düzenlenebiliyor.

Marquez Event Park Adresi

Mekana ulaşım oldukça kolay. İzmir’in Balçova ilçesinde yer alıyor. Böylece tüm toplu taşımalar ile gidilebiliyor. Metro ve tramvay ile Fahrettin Altay’a gelerek oradan kalkan dolmuşlara binilebiliyor. 551 numaralı ESHOT’a binerek mekana en yakın durakta inebilirsin.

Adres: Teleferik, Sakarya Caddesi No:129, 35330 Balçova / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aylin Onuş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ