Marquez Event Park

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
250 TL
Kokteyl
200 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Marquez Event Park Hakkında

İzmir’in sakin ve sevilen ilçelerinden biri olan Balçova sınırları içerisinde bulunan Marquez Event Park, evlenecek çiftlerin her anında yanında oluyor. Düğüne giden yolun başlangıcı olarak sayılabilecek nişan ve söz merasimleri için hizmet veriyor. Kaliteli hizmet standartlarıyla göz dolduran mekanın 200 TL’den başlayan fiyatları da memnuniyeti artırıyor. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Özellikleri ve Kapasitesi

Çim alan üzerine kurulu olan Marquez Event, mekan özellikleriyle seni ve davetlilerini kazanıyor. Doğanın içerisinde, tamamen yeşilliklerle çevrili olan mekan, nikahlar için ayrı bir alan hazırlığı yapıyor. Şehir, doğa ve deniz manzarasıyla büyüleyici atmosferi yakalamayı başarıyor.

Açık kır bahçesine ek olarak kapalı alanıyla da nişan ve söz organizasyonlarına kapılarını açıyor. Tüm davet alanları 50 – 500 kişi kapasitesiyle davetli listeni de geniş tutmana olanak tanıyor. Gazebo, gelin yolu, gelin tagı gibi özel hazırlıklarıyla en güzel anların başlangıcına yol açıyor.

Marquez Event Park Nişan ve Söz Fiyatları

Mekan, nişan merasimleri için bütçesini oldukça uygun aralıklarda tutuyor. 200 – 250 TL aralığında seyreden davet fiyatları sunuluyor. Hafta içi ve hafta sonu başlangıç olarak belirlenen bu ücretler, bütçeni zorlamayacak şekilde seyrediyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak istersen danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Sunduğu Hizmetler

DJ ve orkestra temini ile eğlenceyi her zaman üst seviyede tutmayı amaçlayan Marquez Event Park, dekorasyon ve masa süsleme konusunda da profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyor. Lezzetli yemekleri davetlilerine sunmak istemesi ile sana menü tadımı fırsatı veriyor. Davet günü öncesinde tadım yaparak menüde değişiklik talep edebilirsin.

Organizasyon danışmanlığı hizmeti sağlaması ile nişanına özel bir sorumlu atıyor. Organizasyon sorumlusu davete dair tüm talep ve isteklerini en hızlı şekilde çözmek için görevlendiriliyor. Kır düğünü, kına gecesi ve çeşitli kutlamalar için tercih edebileceğin mekan, dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmana da pozitif bakıyor.

Marquez Event Park Nerededir?

İzmir’in Balçova ilçesinde yer alan mekan, şehrin kolay ulaşılabilir bir noktasında konumlanıyor. Fahrettin Altay’dan kalkan hemen her ESHOT hattı ile mekana rahatlıkla ulaşılabiliyor. Aktarma veya direkt seferler ile gidilebiliyor. Özel araçla ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor.

Adres: Teleferik, Sakarya Caddesi No:129, 35330 Balçova / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aylin Onuş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ