Foto Masal

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şehir merkezi

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Foto Masal Hakkında

İstanbul, Maltepe konumunda hizmet veren profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile tanıştırıyoruz seni; Masal Fotoğraf Stüdyosu. Başlangıç paketi fiyatları 750 TL’den başlayan Masal Foto, bugüne kadar dış çekim türünde ölümsüzleştirdiği kareler ile tanınıyor. Stüdyo fotoğrafçılığı da yapan İstanbul dış çekim firması hakkında en güncel bilgiler aşağıda yer alıyor.

Masal Fotoğrafçılık firması tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan indirimli düğün çekimi fiyatları için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımızı arayabilirsin.

Masal Fotoğraf Stüdyosu Hizmetleri

Maltepe Masal Fotoğraf Stüdyosu, fonksiyonelliği ile de ön plana çıkıyor. Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim haricinde birçok özel alanda hizmet veren Masal Foto, köklü bir deneyime sahip. Kına gecesi çekimi başta olmak üzere katalog çekimi, nişan töreni çekimi ve mezuniyet partisi çekimi Masal Foto portfolyosunda bulunuyor. İstanbul dış & düğün çekimi firması ayrıca stüdyo fotoğrafçılığı kaleminde de hizmetlerini sürdürüyor.

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçılığı Olanakları

Hayalinde bir düğün pozu var mı? Senin ve müstakbel eşin için özel bir konum veya yer bulunuyor mu? Sorduğumuz bu soruları şimdiden düşünmeye başlamalısın çünkü Foto Masal tamamen senin isteklerin doğrultusunda hareket ediyor. Dış çekim özelinde bir konsept belirleme toplantısı da gerçekleştiren Masal Fotoğraf Stüdyosu, hayallerini ve isteklerini somut bir hale getiriyor.

Dış çekim düğün fotoğrafçısı, tarihi İstanbul mekanları konusundaki bilgisi ile de farklılaşıyor. Dilersen çekim mekanları seçimi konusunda Masal Foto yetkilileri ile fikir alışverişi yapabilirsin ancak işi ehline bırakmak bizce en iyisi. Dış çekim haricinde düğün çekimi de yapabilen Masal Fotoğraf Maltepe, bu alandaki özel hizmetleri ile de alkış topluyor.

Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi bu özel hizmetler arasında sıralanıyor. Ayrıca trashday ve save the date gibi konseptleri de Masal Foto kılavuzluğunda hayata geçirebilirsin.

Foto Masal İstanbul Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki hizmet paketi barındıran Masal Fotoğraf Stüdyosu, her bütçeye hitap ediyor. 750 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ise her şey dahil paket özelinde 1000 TL’ye yükseliyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak Masal Stüdyo’nun anlık fırsatlarını ve aktif kampanyalarını görüntüleyebilirsin. Ayrıca karşına çıkan formu doldurarak indirimli fiyatlar hakkında dakikalar içerisinde en net bilgiyi alabilirsin.

Foto Masal Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aşağıda açık adresi yazılı Masal Fotoğraf Stüdyosu, ulaşım olarak da memnuniyetine memnuniyet katacak. 16A, 251, 16S, 130Ş ve 16KH numaralı otobüs seferleri ile Masal Foto’ya ulaşım sağlayabilirsin. Ayrıca M4 kodlu metro hattı ile de belirttiğimiz konuma hızlıca gidebilirsin.

Bağlarbaşı Mevkii, Bağdat Caddesi, No:434, Maltepe / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekip temini, dış çekim öncesi konsept toplantısı ve çekimlerin orjinal teslimi başlangıç paketi dahilindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Masal Fotoğraf Stüdyosu özelindeki her şey dahil paketi hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" butonuna tıklamalı ve karşına gelen formu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim hizmeti ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı haricinde Masal Foto; kına gecesi çekimi, nişan & söz töreni çekimi, mezuniyet partisi çekimi, doğum günü çekimi, stüdyo çekimi ve katalog çekimi türlerinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dış çekim veya düğün çekimi için belirlediğin tarihten en az 14 gün önce Maltepe Masal Fotoğraf Stüdyosu ile iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyosu İstanbul, Maltepe'de bulunan Masal Foto, talep doğrultusunda şehir dışı hizmet de verebilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerin orjinal teslimi, sipariş boyutuna bağlı olarak 14 gün ile 21 gün arasında değişmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ