Ali Alemdar

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şehir merkezi

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Kalıcı oje
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Süsleme ve Ek Hizmetler

Özel ikramlar

Ali Alemdar Hakkında

Ali Alemdar Kuaför, düğün gününün senin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak gelin saçı ve makyajı için deneyimini konuşturuyor.  İzmir, Konak ilçesindeki salonu ile hizmet veren firma birçok olanağı bugününe özel sunuyor. Üstelik kuaför fiyatları da 800 TL’den başlıyor. Bahsettiğimiz olanakları merak ettiysen hemen senin için bahsedelim.

Kuaför Ali Alemdar Olanakları

Firma, yalnızca düğün organizasyonlarının gelin saçı ve makyajı için hizmet vermiyor. Dilersen kına gecesi, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve nişan töreni gibi diğer davet etkinliklerinde de firma ile hazırlanabilirsin.

Bu önemli güne tamamen hazır olmak için Ali Alemdar bünyesindeki epilasyon ve ağda hizmetlerinde faydalanabilirsin. Cildini makyaja hazırlamak için cilt bakımı da yaptırma şansının da olduğunu belirtelim.

Gelin Saçı & Gelin Makyajı Uygulamaları

Gelin başı yaptırırken aynı zamanda keyifli vakit geçirmek istersen yakınlarını da senin ile hazırlanmaları için davet edebilirsin. Böylece yakın arkadaşlarında sohbet ederek düğününe hazırlanabiliyorsun. Hem de kuaför ekibi, gelin saçı ve makyajı uygulamalarında 8 yakını ayırt etmeden çağırabilmeni sağlıyor.

Saçın ve makyajın yapılırken her şeyin uyumlu olması çok önemli. Bu yüzden gelin makyajı ve saçın, tercih ettiğin gelinlik ve duvağa uyumlu olarak yapılıyor. Kır düğünü veya salon düğünü yapıyorsan da ona göre bir tasarım gerçekleştiriliyor.

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri için Ali Alemdar ile çalışmak istiyorsan İzmir’de ikamet etmene de gerek yok. Güzellik salonu, aynı ayrıcalıklı hizmetleri şehir dışında da gerçekleştiriyor. Üstelik dilersen, hizmetleri kendi evinin konforunda da alabilirsin.

Kuaför Ali Alemdar Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Güzellik salonu, her türlü bütçeye sahip müşterilerine hizmet verebilmek adına iki farklı paket seçeneği sunuyor. Bu paketlerin fiyatları 800 TL ile 1000 TL aralığında seyir ediyor.

İndirimli gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında bilgi almak ister misin? Hemen ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak aktif kampanyaları ve anlık fırsatları sorgulatabilirsin.

Ayrıca “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak Kuaför Ali Alemdar tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyatları görüntüleyebilirsin.

Ali Alemdar Nerededir? Nasıl Gidilir?

10 ve 253 numaralı otobüs seferleri ile ulaşabileceğin kuaför, Konak Tramvayı güzergahında da yer alıyor. “Köprü” durağı yakınında bulunan firmanın açık adresi ise şu şekildedir;

Köprü Mevkii, Mithatpaşa Caddesi, No:788/A, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı uygulaması ve provaları başlangıç paketi dahilindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Ali Alemdar Kuaför bünyesindeki her şey dahil paketi hakkında bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" butonuna tıklayıp karşına gelen formu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde & mekanda hizmet özelliği ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin saçı ve makyajı haricinde Ali Alemdar Kuaför; kına gecesi, mezuniyet partisi, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve tüm özel günlere özel dokunuşlar yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ali Alemdar Kuaför ile en az 21 gün önce irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Talep doğrultusunda şehir dışı hizmet verilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ