Kiraz Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
150
max
Otopark
50

Kiraz Evlendirme Dairesi Hakkında

Kiraz Evlendirme Dairesi, İzmir şehrinin en hızlı gelişmekte olan ilçelerinden biri olan Kiraz bölgesinde hizmet veriyor. Nikah salonu, bölgede hayatına devam eden halk tarafından nikah işlemleri için fazlasıyla tercih ediliyor. 120 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile de oldukça uygun. Evlendirme dairesi hakkında detaylı ve güncel bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Kiraz Evlendirme Dairesi Kapasitesi & Özellikleri

Daire, evlenecek çiftlerin en özel günlerinde yalnız kalmamaları için yeterli düzeyde kapasite imkanı sunuyor. Kolonsuz ve yüksek tavan özelliklerine sahip salon, herkes için ferah bir ortam sağlıyor. Yaklaşık olarak 150 kişiyi ağırlayabiliyor. Bu sayede sen de hem ailen hem de yakın çevrenle güzel vakit geçirebilirsin.

Olanakları

Sonsuza kadar unutmamak ve en güzel haliyle bu gününü hatırlamak için harika fotoğraf karelerine sahip olabilirsin. Bunun yanı sıra mekan, kendine ait araçlarla gelecek olan misafirler için otopark olanağı da sağlıyor.

Kiraz Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Salon kiralama fiyatları öncesinde Kiraz Nikah Salonu ne gibi ücret ödemeleri bekliyor onları inceleyelim. Öncelikle evlilik cüzdanı ücreti olarak 80 TL talep ediliyor. Nikah salonu kullanımı için de alman gereken izin belgeleri fiyatları 50 TL olarak belirlenmiş. Kiraz Belediyesi nikah salonu bünyesinde yapacağın tören için de 250 TL hizmet bedeli isteniyor.

Kiraz Nikah Salonu, bünyesindeki salonun kiralama fiyatları nikahın gününe ve saatine göre değişiklik gösteriyor. Hafta içi mesai saatleri içinde gerçekleşecek olan nikah töreni için 120 TL ücret talep ediliyor. Hafta sonu yapılan nikah organizasyonları için ise ödemen gereken tutar 200 TL olarak sunuluyor.

Evlendirme Dairesi tarafından sana sunulan fiyatlardan bütçene en uygun olanı seçmende sana yardımcı olabiliriz. Sitedeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurduğunda net fiyat bilgisi alabilirsin. Üstelik sana özel kampanya ve fırsatlardan da yararlanabilirsin.

Kiraz Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon, İzmir şehir merkezinden uzakta olsa da ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kendi içerisinde merkezileşmiş olan ilçe misafirlerine ulaşım aracı seçenekleri sunuyor. 797 numaralı ESHOT otobüs hattını veya minibüs kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Dilersen kendi aracınla da daha konforlu bir şekilde salona varabilirsin. Kendi aracınla gitmek için nikah salonu açık adresi şu şekilde;

“İstiklal, Sabit Arlı Cd. No:53,  Kiraz / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan fotoğrafçı ile anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

İzmir'in Kiraz ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ