Yeniköy Gazebo

2023 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Yeniköy Gazebo Hakkında

Hayatının en özel günlerinden biri olan nikah gününden sonra, sevdiklerinle beraber güzel bir nikah sonrası yemek organizasyonu gerçekleştirmek ister misin? Eşsiz konumu ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Yeniköy Gazebo, nikah sonrası yapacağın kutlamalarda tercih edebileceğin eşsiz bir mekan. Deniz manzarasıyla, deneyimiyle ve 50TL’den başlayan fiyatları ile İstanbul, Sarıyer ilçesinde bulunuyor. Mekanı daha yakından tanımaya ne dersin? Hemen içeriğimize göz atabilirsin.

Yeniköy Gazebo Hizmet Yelpazesi

Firmanın kapalı alanında sadece nikah sonrası yemeği gerçekleştirme olanağı bulunmuyor. Dilediğin gibi; nişan, söz, kurumsal davet yemekler, kına gecesi yemeği, kokteyl davetleri ve gala gecesi düzenleyebiliyorsun.

Tüm bu organizasyonların boyunca firma tarafından yararlanabileceğin hizmetleri öğrenmek istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Özellikleri & Kapasitesi

Yeniköy Gazebo şık davet alanı ve modern tasarımları ile gelin ve damat adaylarının nikah sonrası eğlence için tercihleri oluyor. Sarıyer ilçesinin eşsiz manzarası ve martılar mekanın geniş camları sayesinde yemek boyunca sana eşlik ediyor.

Maksimum 200 kişiyi rahatlıkla kapalı davet alanında ağırlayabiliyorsun. Bu alanda kullanılan uzunlamasına masa seçimleri bir aradalık sağlayarak samimi bir ortam yaratırken konforlu sandalyeler rahatlığa kavuşturuyor.

Menü Seçenekleri

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menülere sahip olan Gazebo Cafe & Restaurant, Türk ve Dünya mutfağından en özel lezzetleri de hizmetine sunuyor. Nikah sonrası yemek için uygun bulabileceğin yemeklerin yanında kutlamaya değer bulduğun bu günü içki menüsünden seçimler yaparak da taçlandırabiliyorsun.

Tüm bu menü seçeneklerini organizasyonun öncesinde tadım yaparak organizasyonuna dahil edebileceğin gibi menülerin içeriklerinde de bir takım değişiklikler yapabilirsin.

Yeniköy Gazebo Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Oldukça fazla menü seçeneği sunan mekanın fiyatları seçimlerin doğrultusunda şekilleniyor.  Ortalama olarak kişi başı menü fiyatları ise 50 TL’den başlıyor. Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak kısa süre içeresinde firmadan net bir fiyat bilgisi alabilirsin.

Gazebo Cafe & Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sarıyer ilçesinde hizmet veren mekana metro, marmaray, otobüs ve dolmuş hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Tercih edebileceğin otobüs numaraları; 25E, 42T ve 40B. Mekana ulaşım sağlamak için kişisel aracının da iyi bir alternatif olabilir. Restoranın açık adresi ise şu şekilde;

“Yeniköy, Köybaşı Caddesi, No:125, Sarıyer / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Servis elemanı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisini arayarak detaylı bilgilendirme alabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanından yararlanabiliyorsun.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanı ile hizmet veriyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı Türk ve Dünya yemekleri ile hizmet veriyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam edebiliyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde Yeniköy mevkiinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ