Masal Gibi Davet Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah alanı

Masal Gibi Davet Organizasyon Hakkında

Masal Gibi Davet Organizasyon, İzmir Konak bölgesinde yer alıyor. Evlenecek çiftler tarafından organizasyonlar için fazlasıyla tercih ediliyor. Sektörde tecrübeye sahip olan firma, kına gecesi organizasyonu gibi etkinliklerde birinci sırada tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Kına organizasyon fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Organizasyon firması hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizden edinebilirsin.

Masal Gibi Davet Organizasyon Kına Olanakları

Organizasyon firması kına gecesi organizasyonu gibi etkinliklerde müşterilerini zora sokmuyor. Bu yüzden ek olarak catering hizmeti imkanı da sunuyor. Etkinliğini bu şekilde ister yemekli istersen de kokteyl düzeninde yapabilirsin. Üstelik, seçim yapmadan önce menüler üzerinde tadım ve değişiklik de yapma şansına da sahipsin.

Kına organizasyon firması, bu özel günün keyifini tamamen çıkarabilmen için eğlenceyi de unutmuyor. Kına gecesinin olmazsa olmazlarından olan kına kemeri şovu, davul şovu ve oryantal gösterisi temin ediliyor. Sen yakınlarınla keyifli vakit geçirirken profesyonel bir fotoğrafçı da orada oluyor. En güzel anlarını senin için kaydediyor.

Hizmet Yelpazesi & Ayrıcalıkları

Masal Gibi Davet Organizasyon, kına organizasyonu yanı sıra farklı birçok etkinlikte müşterilerine yardımcı oluyor. Düğün, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, nikah sonrası yemek gibi pek çok etkinliğini bu organizasyon firması yardımıyla gerçekleştirebilirsin.

Kına gecesi organizasyonu etkinliğinde birçok dekorasyon ve süsleme firma tarafından sağlanıyor. İstediğin konseptte süslemeleri tercih etmek sana kalmış. Organizasyon firması ayını zamanda kına tahtı, kına tagı, mum, mendil, gelin & damat örtüsü gibi detayları da karşılıyor.

Masal Gibi Davet Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Kına organizasyon firması etkinlik düzenleme fiyatları paket içeriklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetlerden yararlanmak istersen fiyatı ortalama 1500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 2750 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinebilirsin.

Masal Gibi Davet Organizasyon Adres & Nasıl İletişime Geçilir?

Kına organizasyon firması İzmir, Konak ilçesinde yer alıyor. İzmir’in en merkezi ilçesinde bulunan firma ile görüşmek için Eshot otobüs hatları, minibüs, vapur, Tramvay veya İzmir Metro hattını kullanabilirsin. Firma ile iletişime geçmek için ise danışman servisi ile ücretsiz görüşebilirsin. Organizasyon firması açık adresi şöyle:

Akdeniz Mahallesi, Fevzi Paşa Bulvarı, No:59/24, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme gibi hizmetler içerir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmeti ve tema geliştirme hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Çiçek, davetiye, dekor, dj, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çIçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 hafta önce geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel konsept, gelin yolu, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Deniz Omaç Demirbaş & Serkan Demirbaş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ