Withco Coworking

2024 Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
22
min
|
35
max
Kır Bahçesi Alanı
22
min
|
35
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Barkovizyon
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Yaz aylarına özel klima
Ekipman

Withco Coworking Hakkında

Düzenleyeceğin toplantıları hem modern ve şık hem de işlevsel bir alanda mı düzenlemek istiyorsun? İzmir’in Konak mevkiinde bulunan Withco Coworking bünyesinde öyle çok seçenek mevcut ki! Toplantı özelindeki toplantı salonu fiyatları ise kişi başı 80 ila 100 TL aralığında değişmekte.

Kapasite & Özellikleri

Şehrin merkezi ve erişilebilir bir konumunda bulunan Withco, ferah tasarımlı ve modern toplantı alanları sunuyor. Bilinçli dokunuşlarıyla tam bir çalışma ortamı yaratmışlar burada.

Withco Coworking toplantı salonlarında genellikle 22 ila 35 kişilik toplantılar organize edilecek alan söz konusu oluyor. Farklı salonlarla karşımıza çıktıklarını görüyoruz, dolayısıyla tercih edebileceğin seçenekler olacak.

Toplantı & Konferans Organizasyonu

Burada ekibinle gerçekleştireceğin toplantılar pürüzsüzce işleyecek, çünkü gerekli her detay özenle hesaplanıp tedarik edilmiş. Havasız, sıcak veya soğuk odalarda olmayacaksın, ısıtma ve klima sistemleri harika şekilde çalışıyor. Ses ve ışık sistemleri de oldukça kaliteli. Dilersen Barkovizyon vasıtasıyla da her türlü sunum ve görüntüyü paylaşabileceksin.

Withco Coworking tarafından gerekli her türlü ekipman, ofis gereçleri de düşünülmüş. Zaten burada sana tahsis edilen organizasyon sorumlusu ile toplantına yönelik ihtiyaçları da detaylı şekilde düzenleyebilirsin. Burada otopark imkanı da olduğu için park yeri arama derdi kesinlikle kafana takılmayacak, sen de rahatlıkla işine odaklanabileceksin.

Withco Coworking Toplantı & Konferans Salonu Fiyatları

Burada toplantı salonu fiyatları salona, kişi sayısına ve tercih ettiğin güne göre değişebilmekte. Eğer toplantını hafta içi düzenleyeceksen kişi başı toplantı salonu fiyatı 80 TL oluyor. Hafta sonu ise bu rakam 100 TL’ye yükseliyor.

Daha uygun toplantı salonu fiyatları ve teklifler için DüğünYardımcısı.com bünyesinden destek alabileceğini biliyor muydun? Bizimle anlaşmalı firmalar için sana daha da uygun fiyat teklifleri sunacağımızı söylemiş olalım! ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklaman yeterli.

Withco Coworking Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşım için çeşitli seçeneklerin mevcut ve biz de senin işini kolaylaştırmak adına elimizden geldiğinde detaylı fakat pratik şekilde açıkladık. Eğer toplu taşıma tercih edeceksen, otobüs seçeneklerin arasında 515, 543 ve 963 numaralı otobüsler mevcut olacak.

Açık adresleri ise şöyle: Çınarlı Mahallesi, 1572 Sokak, No:33, Konak / İzmir.

Düzenleyeceğin toplantıları hem modern ve şık hem de işlevsel bir alanda mı düzenlemek istiyorsun? İzmir’in Konak mevkiinde bulunan Withco Coworking bünyesinde öyle çok seçenek mevcut ki! Toplantı özelindeki toplantı salonu fiyatları ise kişi başı 80 ila 100 TL aralığında değişmekte...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler düzenleyebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı, organizasyon firması, catering dışarıdan temin edilebilir.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

W’Connect: 22-30, W’Board: 15, W’Meet: 6-8, W’Share: 6-8, W’Hall: 100, W’Square : 35 kişilik toplantı odaları bulunuyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir Manzarası bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Withco Coworking
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ