Merve Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Merve Moda Evi Hakkında

İzmir gelinlikçileri arasında oldukça bilinen Merve Moda Evi, Konak semtinde bulunuyor. Hizmette resmen sınır tanımayan moda evi, gelinlik haricinde abiye ve nişanlık kategorilerini de bünyelerinde bulunduruyor. 3000 TL’den başlayan fiyatları ile Serenity by Merve Moda hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Hizmetleri & Olanakları

Hayallerindeki gelinlik en fazla 3 prova yapılarak üzerine uygun hale getiriliyor bu moda evinde. Etkinlik gününden en az 2 hafta önce yetkililer ile iletişime geçmelisin ki sana hak ettiğin hizmeti sunulabilsinler. Hazır modellere ek kişiye özel tasarım modeller içinde çalıştığını unutma Merve Moda Evi ekibinin.

Senin için ne kadar önemliyse onlar içinde bir o kadar önemli giyeceğin gelinlik modeli. Bu yüzden gelinliğine ek aksesuar desteğiyle de seni tam bir şekilde düğün gününe hazırlıyorlar. Biliyorsun ki evlilik sürecinde sadece gelinlik değil nişan töreni de gerçekleşiyor. Dilersen mağazadan nişan elbiseni de temin edebilirsin. Ayrıca abiye bir elbiseye ihtiyaç duyarsan yine başarılı markayı tercih edebilirsin.

Merve Moda Evi Gelinlik Modelleri

İzmir gelinlikçi firması, trende uygun hazır modellerine ek olarak kişiye özel tasarım imkanı da sunduğu için her modeli bünyesinde barındırıyor diyebiliriz. Belki konsept bir düğün hazırlığı içerisindesindir ve hazır modeller senin etkinliğine uymuyordur… Sakın kaygılanma, marka ile hayallerindeki gelinliği birlikte tasarlayabilirsin. Sen sadece anlat, gerisini usta terzilerin yetenekli ellerine bırak.

Serenity by Merve Moda, model konusunda asla sınır tanımıyor. Balık modelden kabarık ihtişamlı modellere…. Kaliteli taşlardan ince el işçiliği gerektiren boncuk ve dantellere kadar tüm detaylar senin için mevcut. Tüm bu sınırsız hizmet resmen içinde kelebekler uçuşturdu değil mi? Haklısın ama seni heyecanlandıracak daha birçok konusu var Merve Moda’nın…

Merve Moda Evi İzmir Gelinlik Fiyatları

Heyecanına heyecan katmaya hazır mısın? Tüm bu anlattığımız hizmetleri sağlayan moda evinin başlangıç fiyatı sadece 3000 TL. Tabii bu fiyat seçeceğin; kumaş, taş, tasarım ve el işçiliğine göre değişkenlik gösteriyor. Tüm bu imkanları sağlayan markaya bir de uygun fiyat özelliğini katınca resmen tadından yenmeyecek bir tatlı gibi gözükmeye başladı gözümüze.

Dur, bitti mi sanıyorsun? Bitmedi. Merve Moda Evi bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıkla ve formu doldur. İşte karşında sana özel indirimleriyle Merve Moda.

Serenity by Merve Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konak ilçesinde bulunan mağazaya ulaşmak için toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsin. Otobüs kullanacaksan; 202,253,466 ve 691 numaraları araçları, tren kullanacaksan ise Menemen- Cumaovası durağını takip etmelisin.

Metro için, İzmir Metrosu ve Vapur içinse, Karşıyaka güzergahını tercih etmelisin. Özel araç ile ulaşım sağlamayı düşünüyorsan mağazanın açık adresi şu şekilde;

Halit Ziya Bulvarı, No:21/A, Akdeniz Mahallesi, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik seçenekleri ve bu modellerin provaları başlangıç paketi hizmetleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Merve Moda, hafta sonu hizmet de vermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Serenity by Merve Moda'nın her şey dahil paketi hizmetleri hakkında bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

2 haftalık sipariş teslim süresi ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik tasarımı ve üretimi haricinde Serenity by Merve Moda; nişanlık ve abiye dalında da aktif olarak yapım ve satım yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Merve Moda Evi ile düğün gününden en az 15 iş günü öncesinde iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak mevkiinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Serenity by Merve Moda'nın sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ