Nazarel Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Nazarel Moda Evi Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde ve merkezi bir konumda bulunan Nazarel Moda Evi için öncelik müşteri memnuniyeti. Gelinlik konusunda oldukça başarılı ve kendinden emin olan mağaza fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Gelinlik konusunda hataya pay bırakmam diyorsan bu Nazarel tam sana göre.

Nazarel Moda Evi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için içeriğimizi okumalısın. İzmir gelinlikçi kampanyaları ve indirimleri için ise ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Hizmetleri & Olanakları

Şu anda bilgilerini okumakta olduğun mağaza resmen bir moda aşığı. Birbirinden güzel hazır model gelinliklerine ek olarak özel dikim hizmeti de veriyor. Herkes hayallerindeki gelinliği ilk gördüğü zaman anlar ve bunu gözlerinin ışıldamasıyla belli eder. Nazarel Moda Evi gözlerindeki ışıltıyı görebilmek için birbirinden farklı gelinlik modeli ile sana hizmet veriyor.

Duvak bir gelinliğin en önemli aksesuarıdır diyorsan; Nazarel, gelinlik modeline en uygun duvak modellerini de beğenine sunuyor. Mağaza ile etkinlik gününden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin ki gelinliğin her aşamasıyla kusursuz olsun.

Nazarel Moda Evi Gelinlik Modelleri

Marjinal modellerden prenses modellere kadar her kategoride gelinliği bu mağazada bulabilirsin. Herkes gibi bir gelinlik giymek istemiyorum diyorsan moda evi tulum gelinlik modellerini de bünyesinde barındırıyor. Ben herkes gibi açık renk gelinlik giymek istemiyorum diyorsan da doğru adrestesin. Dilediğin renk ve modeli bu moda evinde bulacağına şüphen olmasın.

Aklında uçuk kaçık bir moda evi portföyü oluştuysa hemen yıkalım. Çünkü asıl anlatmak istediğimiz, gelinliğinin her aşamasına senin karar verme yetkin olduğu. Prenses modelse en alası, marjinal model ise de en farklısı Nazarel Moda’da.

Nazarel Moda Evi İzmir Gelinlik Fiyatları

Tüm avantajlı hizmetlerine ek olarak uygun fiyatlı ücret listesi de markanın öne çıkan özelliklerinden. Başlangıç paket fiyatı 1000 TL olan mağaza her bütçeye uygun. Tabii seçeceğin; model, kumaş ve işçiliğe göre fiyat değişkenlik gösteriyor.

Moda evi bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına çıkacak formu doldurduğunda mağaza indirimli fiyat listesi ile karşında olacak.

Nazarel Moda Nerededir? Nasıl gidilir?

Ulaşım konusunda eğer toplu taşıma araçlarını tercih edeceksen birden fazla seçeneğin mevcut. Otobüsü tercih edeceksen; 202, 253, 681 ve 691 numaralı araçları kullanmalısın.

Tren için, Menemen-Cumaovası, metroyu için ise İzmir Metro hattını tercih etmelisin. Eğer özel araç ile ulaşım sağlayacaksan Nazarel Gelinlik’in açık adresi şu şekilde;

Çankaya Mevkii, Gazi Bulvarı, No:26, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik modelleri ve bu seçeneklerin provası Nazarel Moda Evi'nin başlangıç paketi hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Nazarel Moda Evi'nin her şey dahil paketi içerikleri hakkında bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları ve kiralama servisi ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik haricinde; abiye ve nişanlık modellemesi & üretimi de Nazarel Moda tarafından yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün gününden en az 25 iş günü öncesinde Nazarel Moda ile iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak mevkiinde bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Nazarel Moda Evi'nin sipariş teslim süresi 3 hafta olarak gözükmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ