MG Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

MG Fotoğrafçılık Hakkında

MG Fotoğrafçılık, düğün gününde romantik anlarını fotoğrafçılık tutkusuyla birleştirerek harika bir dış çekim günü gerçekleştirmeni sağlıyor. Üstelik  İstanbul, Beşiktaş ilçesinde stüdyosu sayesinde de muhteşem fotoğraf karelerine sahip olabiliyorsun. Düğün fotoğrafçısı ekibinin sunduğu olanaklar ve 2000 TL’den başlayan fiyatları hakkındaki tüm detaylar ise yazının devamında seni bekliyor.

Avantajları

MG Pictures, yaratıcılığın ve yeniliklerin peşinde koşan, kendilerini sürekli geliştiren bir grup fotoğrafçıdan oluşuyor. Planladığın çekim konseptini sana sunmak, mükemmel bir şekilde sunabilmek için her adımı planlıyor ve sorun çıkmaması için titizlikle çalışıyorlar. Çekim mekanlarını senin isteklerin doğrultusunda belirleyebiliyorlar.

MG Pictures ekibiyle çekim tarihinden önce tanışarak tüm dış çekim gününü yönetebilirsin. Böylece çekim gününün sonunda senin tarzına ve zevkine en uygun konseptte fotoğraf kareleri ve video görselleri ortaya çıkabiliyor.

MG Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Hayal gücünde sınır tanımayan düğün fotoğrafçısı ekibi, hayal gücünün sınırlarını zorlamak da hiçbir sıkıntı görmüyor. Bu yüzden de senin hayallerini ve kendi yaratıcılıklarını birleştirerek fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyorlar. Böylece kahkahaların havada uçuştuğu eğlence dolu çekim günü geçirebilirsin.

Save the date çekimlerini son teknoloji ekipmanı Drone ile yapıyorlar. Sevdiklerine, düğün tarihini farklı ve sıra dışı ilan etmeni sağlıyorlar. Daha da farklı çekim gerçekleştirmek isteyen çiftler için düğün sonrasında sahilde kıyafetleriyle denize girebileceği ve sınırsız eğlenebileceği Trash day çekimi hizmeti de veriyorlar. Konsept çekimlerde fotoğraf karelerine hareket vermesi için aksesuarlar kullanıp, salıncak kurarak da ortamın atmosferini değiştiren dekorlar kullanıyorlar.

Teslim Süreci

Kendilerine güvenen MG Pictures ,çekim gerçekleştikten sonra düğün hikayeni oluştururken gün boyu çektikleri fotoğraf ve videoları sevdiğin müzikle birleştirerek montajlıyorlar. Düğün süresi boyunca eğlenceli, romantik ve duygu dolu anlarını kaydediyorlar ve düğün klibi oluşturuyorlar. Tüm bu hizmetlerle çeşitlilik ve hizmet kalitelerini gözler önüne seriyorlar. Üstelik bu inanılmaz güzellikteki fotoğraf albümlerine ve video görsellerine çekim gerçekleştikten 4 hafta sonra sahip olabiliyorsun.

MG Fotoğrafçılık Düğün Dış Çekim Fiyatları

Firmanın fiyatları çekimin konsepti, çekim alanı ve ekipman özelliklerine göre belirleniyor. Her bütçeye uygun olabilmek adına farklı paket seçenekleri ile de hizmet veriyorlar. Bu paketlerin ortalama olarak fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Fiyat konusunu netleştirmek adına hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

MG Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan firmaya özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Ulus semtinde konumlanan stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Adnan Saygun Caddesi, Güzel Konutlar Sitesi, F Blok No:1-C Ulus, Beşiktaş / İstanbul.”

MG Fotoğrafçılık, düğün gününde romantik anlarını fotoğrafçılık tutkusuyla birleştirerek harika bir dış çekim günü gerçekleştirmeni sağlıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri sağlıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimlerden 45 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden sona 30 gün içerisinde siparişlerin hazır hale geliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ