Miness Wedding Events

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Şehir dışı hizmeti
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Tema / konsept tasarımı
Fide / Çiçek

Miness Wedding Events Hakkında

Nişan organizasyonlarının profesyonel adreslerinden biri olan Miness Wedding Events, İstanbul’un Şişli ilçesinde konumlanıyor. Hayatının dönüm noktalarından biri olarak nitelendireceğin nişanında kaliteli bir hizmet almak istiyorsan, firma tüm isteklerini yerine getiriyor. Ekip olarak çalışan firma, nişan organizasyonu fiyatları için de makul ölçüde teklifler sunuyor. Başlangıç olarak 5.000 TL ile karşına çıkıyor.

Firma Özellikleri

Birçok organizasyon türünde hizmetini sürdüren Miness Wedding, bulunduğu konumdan çok daha geniş noktalara hizmet veriyor. İstanbul’un her ilçesinde, anlaşma sağlana tüm mekanlarla ortak çalışma rotası oluşturabiliyor. Açık hava ya da kapalı salon fark etmeksizin en kaliteli performansını sergiliyor.

Organizasyon firması, nişan günün için süsleme ve dekorasyon konusunda en iyi seçenekleri değerlendiriyor. İstek ve taleplerine de uygun sonuçlar ortaya çıkarmayı hedefliyor. Masalar şamdan, supla ve çiçek aranjmanları yerleştiriyor. Tüm bu dekoratif materyalleri kendi imzasını koyacak şekilde tasarlıyor.

Miness Wedding Events Nişan Organizasyonu Fiyatları

Hemen her organizasyon alanında kapılarını açan firma, nişan için gerçekleştirdiği çalışma için ödeme konusunda bütçeni zorlamıyor. Başlangıç olarak 10.000 TL’den paket fiyatlarını belirliyor. Bu paket içerisinde sayısız hizmet ve olanak yer alıyor. Ek hizmetlere bağlı olarak fiyatlarda artış görülebiliyor.

Firmayla iletişime geçmek ve sana özel teklifleri değerlendirmek için DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla görüşebilirsin.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Miness Wedding Events, dekorasyon ve masa süsleme açısından gösterdiği performansla verdiği hizmetlerin temelini sağlam bir noktaya oturtuyor. Mekan giydirme olanağı ile tamamen özgün tasarımlarla mekana adeta yeniden şekil veriyor.

Catering hizmeti sayesinde lezzetli yemekler tatma şansın bulunuyor. Fotoğraf ve video çekim hizmeti de en güzel anlarını kalıcı hale getirerek, hayatının her döneminde bu kayıtlara bakmana yardımcı oluyor. Sadece İstanbul’da değil, şehir dışına hizmet vermesiyle de geniş kitlelere yayılmayı başarıyor.

Organizasyon firmasının bünyesinde düğün organizasyonu başta olmak üzere pek çok alanda anlaşma sağlanabiliyor.

Miness Wedding Events Adresi

Şişli ilçesinde firma olarak faaliyet gösteren işletme, hemen her şehre hizmet vermek için hazırlıklı bir şekilde bekliyor. Yüz yüze görüşmeler ve anlaşmalar için firmayı ziyaret etmek isteyebilirsin. Bunun için toplu taşımalarla ulaşımını sağlayabilirsin. Kendi aracınla gitme planın varsa açık adresi şu şekilde;

Merkez Mahallesi Harzemşah Sokak No:25 D:1 Şişli / İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Demo masa.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ