Miness Wedding Events

2023 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Şehir dışı hizmeti
Ses, ışık ve sahne sistemleri

Miness Wedding Events Hakkında

İstanbul’un Şişli ilçesinde faaliyet gösteren Miness Wedding Event, her türlü özel günde organizasyon hizmeti sunuyor. Düğün geceni planlama konusunda profesyonel bir destek arıyorsan, firma senin için doğru bir tercih olabilir. Şehrin her noktasına ekibiyle birlikte gidebilen firmanın düğün organizasyonu başlangıç paket fiyatları 5.000 TL’den açılıyor.

Firma Özellikleri

Düğün geceni ister açık alanda ister kapalı salonda planla her şekilde destek talep edebileceğin bir firma seni bekliyor. Miness Wedding, temel olarak düğünler için hizmet veriyor gibi görünse de nişan gibi farklı davet türlerinde de aynı özen ve titizlikle çalışıyor.

Mekanın sadece İstanbul sınırları içerisisinde olması zorunluluğu da bulunmuyor. Farklı şehirlerden gelen talebe göre de ekipleriyle yola çıkan organizasyon şirketi, nerede olursanız olun oraya gelebiliyor. Mekanın dekorasyonundan gece boyunca servis edilecek ürünlere kadar her detay özenle hazırlanıyor.

Miness Wedding Events Düğün Organizasyonu Fiyatları

Organizasyonun gününe, talep edilen hizmetlere ve daha pek çok faktöre bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Firma ile anlaşma durumuna ve paket içeriğine göre fiyatlarda artış veya azalış görülebiliyor. Standart paket fiyatları 10.000 TL’den başlıyor.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak veya DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçerek firmanın indirimli ve kampanyalı fiyatlarını öğrenebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Miness Wedding, düğününü yemekli düzende gerçekleştirmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Catering hizmeti sağlaması sayesinde gece boyunca yemek, içecek ve atıştırmalıklar davetlilerine servis ediliyor. Mekanla anlaşma yapıldıktan sonra masa süsleme ve dekorasyon hizmeti de firma tarafından yapılıyor.

Mekan giydirme işlemine kadar her şeyi düşünen organizasyon firması, fotoğraf ve video çekimi için bir ekip de ayarlıyor. Böylece düğün organizasyonu boyunca tüm anlar kalıcı hale getiriliyor. Bununla birlikte DJ ve orkestra temini ile de gece boyu eğlenebileceğin bir ortam yaratıyor.

Miness Wedding Events Adresi

İstanbul’un Şişli ilçesinde firma olarak hizmet veriyor. Görüşmeleri telefon aracılığıyla yapabileceğin gibi firmayı ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsin. Bunun için şehir içi toplu ulaşım araçlarını tercih edebilirsin. Dilersen kendi aracınla da kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin.

Adres: Merkez Mahallesi Harzemşah Sokak No:25 D:1 Şişli / İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Demo masa.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ