Model Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Model Fotoğrafçılık Hakkında

Dış çekim alanında suduğu hizmetleri ile farklılaşan Model Fotoğrafçılık muhteşem anlarını adeta donduruyor!  Ortaya yıllar sonra dahi aynı heyecanla bakacağın albümler çıkartılıyor. İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren stüdyonun paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen firma ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim:

Hizmet Yelpazesi

Dış çekim üzerine uzmanlaşan Model Fotoğrafçılık, düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi gibi konsept çekimleri de gerçekleştiriyor. Çekim öncesi toplantıları ile belirlenen konsept seçenekleri için en uygun aksesuarlar da temin ediliyor. Tüm süreç gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda planlanıyor.

Stüdyo ekibi; save the date ve trashday gibi ön plana çıkan konsept çekimlerinde de oldukça tecrübeli. Farklı ve yaratıcı fikirleri en doğal anlarla birleştiren ekip müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyor. Hizmet skalasında ayrıca nişan ve katalog çekimi hizmetleri de yer alıyor.

Model Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Dış çekimin en önemli detaylarından birinin mekan olduğunun farkında olan ekip, arka planları titizlikle belirliyor. Hangi saatte ışık ve görüntünün iyi olduğuna kadar inceliyor ve en estetik kareleri yakalamayı başarıyor. Gerisi yalnızca senin en güzel gününde muhteşem gülümsemelerine kalıyor!

Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi video çekimlerinde ise drone gibi cihazları kullanarak hiçbir anını kaçırmıyor. Çekimlerden yalnızca 2 hafta sonra albümler geniş seçenek yelpazesi ile teslim ediliyor.

Model Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Model Fotoğraf, dış çekim ve düğün fotoğrafları için içeriğe göre farklı fiyatlandırma politikaları uyguluyor. Paket seçenekleri başlangıç ve her şey dahil olmak üzere ikiye ayrılıyor. Paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları hakkında bilgi alarak kampanyalı hizmetlerden faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Model Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğrafçılık stüdyosu İstanbul, Bayrampaşa’da oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 32M, 32A, 36V, HT5 numaralı otobüs hatlarını, M1A, M1B metro istasyonlarını veya “Kocatepe-Edirnekapı” minibüs güzergahını kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde:

‘’Yıldırım Mevkii, Ali Fuat Başgil Caddesi, Numara:91, 34045 Bayrampaşa/İstanbul.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, tüm ekipman temini ve orijinal kopya teslimi hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri ve save the date & trashday gibi konsept çekimleri de yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyo, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date & trashday gibi farklı konseptlerde çekim imkanı sunuluyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslimleri çekim sonrası yaklaşık 2 hafta içerisinde gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ