Montana Beach Event

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
80 TL
80 TL
Pasta - Meşrubat
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
100
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı

Montana Beach Event Hakkında

Deniz kenarında çığlıklar eşliğinde “evet” deme fikri sizce de çok keyifli değil mi? Hem de bunu en sevdiklerinizle, samimi bir ortamda gerçekleştirmek, kim hayallerini kurmaz ki böyle bir düşüncenin. Ama bu bir hayal olmaktan çıkıp Montana Beach Event sayesinde gerçekliğe dönüşüyor.

İsmini kumların güzel renginden alan Çeşme’de bulunan Altınkum Plajı’ndan alan bu mekanda görsellik adına hayallerinizi süsleyen her şeye sahip olmanız mümkün. Denizin hemen yanında yer almasının yanında, yeşilliklerin en doğal tonuna da sahip olacağınız bu mekanda festival tadından bir gün geçirebilirsiniz. Montana Beach Event, beach club olarak gündüzleri misafirlerini hem şezlonglarda hem de localarında ağırlamakta. Bunun yanında bu güzel mekan özel davetler için de misafirlerini ağırlamaktan memnuniyet duyuyor.

Montana Beach Event Olanakları

Montana Beach Event’da davetler için iki alan bulunmakta. Sahilde ve kalabalık şekilde bir davet geçirmek isteyenler için altın rengi kumlara sandalyeler veye kokteyl masaları atılarak düzenleme sağlanıyor. Bu alanda 1000 kişiye yakın kişiyi ağırlamak mümkün. Mekanın sahip olduğu geniş alan sayesinde istediğiniz kadar kalabalık olabilirsiniz asla bu durum eğlenmenize engel yaratmayacaktır. Bunun yanında daha az sayıdaki misafirlerinizi ağırlamak adına mekanın bir adet daha alanı bulunuyor. Bu alan sazlıklar ile üstü kapatılmış ve 100 misafiri ağırlamak mümkün.Sazlıklarla süslü bu alanda yemekli bir davet verme imkanına da sahip olabilirsiniz. İsterseniz iki alanda da misafirlerinizi ağırlama şansına da sahipsiniz.

Düğün gecenizin tamamen istekleriniz doğrultusunda olması adına Montana Beach Event, sizlere tüm imkanları sunmakta. Onların sağladığı organizasyon sorumlusu ile çalışabilir ya da kendiniz organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Mekan sizlere bu konuda herhangi bir kısıtlama göstermiyor, sadece hayallerinize kavuşmanızı istiyor.
Montana Beach Event’da gerçekleşecek olan düğününüzde yemekli davet verme imkanına da sahipsiniz. Alkollü kokteyllerin de bulunacağı bu gecede yemeklerden içeceklere geniş bir Ege mutfağı sizleri karşılayacak.

Tüm imkanlarına after parti olanağı da ekleniyor. Burada başlayacak olan geceniz burada gecenin ilerleyen saatlerine kadar dj eşliğinde devam edebilir. Siz sadece eğlenmenize bakın.
Altın rengi kumlarla altın gibi bir gece geçirmek adına Montana Beach Event Çeşme’de sizleri bekliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Doğum Günü, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İsterseniz sandalyeler isterseniz de minderler gecenize eşlik edebilir. Tercihinize göre organizasyon sorumlusu her detayı sizler için sağlayacaktır. Bunun yanında mekan organizasyon firması ile çalışma fikrine de sıcak bakmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekanın şefleri tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli Ege yiyeceklerini gecenizde bulundurabilir ya da catering firması ile anlaşma imkanına sahipsiniz.

Manzara ve Lokasyon

Denizin hemen yanında olacağı bu mekanda; deniz, kum ve dahası gününüze eşlik edecektir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

After parti yapabilme imkanını misafirlerine sunan mekan, canlı müzik eşliğinde ya da dj ile eğlenme olanağını gece 03.00'a kadar da misafirlerine sunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan, dışarıdan fotoğrafçı ile çalışmanıza olumlu bakmakta.""

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Burçak Balkan
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ