Mutlu Son Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Mutlu Son Photography Hakkında

Mutlu Son Photography hayallerinin gerçeğe dönüştüğü o muhteşem anları donduruyor. Bursa, Nilüfer ilçesinde hizmet veren firma fotoğraflarını farklı bir bakış açısıyla yakalıyor. Birbirinden değişik dış çekim önerileriyle çekimler gerçekleştiriyor. Başlangıç paket fiyatları ise 1000 TL olarak belirleniyor. Stüdyo ile ilgili tüm bilgiler ise içeriğimizin devamında yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Mutlu Son Photography, Bursa’nın en vizyoner ve deneyimli fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Dış çekim, düğün klibi, düğün hikayesi çekimleri ile düğün gününü unutulmaz kılıyor. Son moda trendlerini takip eden çiftler için ise save the date ve trashday gibi değişik temalarda çekim olanağı da sunuluyor.

Farklı çekim hizmetlerini de portfolyosunda barındıran Bursa Düğün Fotoğrafçısı sadece düğün törenleri için sunduğu hizmetler ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda doğum, doğum günü ve nişan gibi diğer mutlu günlerinde de yanında oluyor.

Mutlu Son Photography Dış Çekim Olanakları

İleride tekrar tekrar bakıp mutlu olacağın anılarını en profesyonel ellere teslim ettiğinden emin olabilirsin. Firma öncelikle çekim öncesinde seninle toplantı yaparak isteklerini öğrenip çekim gününü planlıyor. İşlerini büyük bir keyifle yapan ekip için gelin ve damat adaylarının istekleri büyük önem taşıyor.

Tarihi köprü, eski konak ya da huzur kokan orman gibi muhteşem arka planlarda dış çekimler gerçekleştiriyor. Ayrıca sadece Bursa ile sınırlı kalınmıyor. Türkiye’nin istediğin her yerinde dış çekim yapabilmek mümkün oluyor.

Mutlu Son Photography Dış Çekim Fiyatları

Firmanın dış çekim fiyatları ortalama 1.000 TL’den başlıyor. Bu fiyatları paket içeriklerine göre değişerek şekilleniyor. Başlangıç veya her şey dahil paketleriyle birbirinden farklı hizmetlerden her bütçeye hitap edecek şekilde yararlanma imkanı bulunuyor.

Stüdyo tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Mutlu Son Photography Nerededir? Nasıl Gidilir?

Stüdyo Bursa’da oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 6/A, B/35-K, H/3, 35/ E-2 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Mudanya ve Osmangazi gibi çevre ilçelere yaklaşık 50 dakikalık uzaklıkta bulunan stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

‘’Elite Office İş Merkezi, Altınşehir Mahallesi, 163 Sokak, Numara:11, B Blok Kat:1, Daire:18, Nilüfer / Bursa.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi ön görüşme, ekipman temini ve orijinal kopya teslimi hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyo Bursa'nın Nilüfer ilçesinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date ve trashday gibi konsept çekimleri de gerçekleştiriyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerden sonra yaklaşık 6 hafta içerisinde albüm teslimleri gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ