Nallıhan Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Nallıhan Evlendirme Dairesi Hakkında

Her bütçeye uygun fiyatlarıyla hizmet veren nikah salonu olanakları ile farkını ortaya koyuyor. Nallıhan Evlendirme Dairesi, 200 TL’den başlayan fiyatları ile çiftlerin tercihi oluyor.. Mekan içerisinde bulunan mekan hakkındaki tüm bilgileri detayları ile yazımız aracılığıyla öğrenebilirsin.

Nallıhan Nikah Salonu Kapasiteleri & Özellikleri

Nikah salonunda 100 kişi kapasiteyle misafir ağırlanabiliyor. Kolonsuz, yüksek tavanlı ve havalandırma sistemi gelişmiş nikah salonu nikah merasimine ferahlık sağlıyor. Nikah merasimi boyunca konuklarının rahat edebilmesi adına konforlu sandalyeler onlara eşlik ediyor. Aynı zamanda bu özel gününü ölümsüzleştirmek isteyebileceğini nikah salonu da biliyor.

Fotoğraf çekimine uygun dizayn edilen salonun yanı sıra mekanın bünyesine bulunan fotoğrafçı ile de anlaşma sağlayabiliyorsun. Dünya evine girerken damadın ayağına basmadan da olmaz diyoruz. Çekim ekibine bu konuda küçük bir hatırlatma yapmanı öneriyoruz.

Ayrıcalıkları

Nallıhan Evlendirme Dairesi, Ankara’nın diğer evlendirme dairelerinden farklı olarak seçilebilir. Yasal anlamda çiftlerden birinin ikametgah adresi Nallıhan Belediyesi sınırları içindeyse, direkt olarak evlendirme müdürlüğüne veya müftülüğe giderek evlilik izin belgesi alabiliyorsun. Belge ile birlikte Nallıhan Belediyesi Evlendirme Memurluğuna başvuru yapılırsa nikah akdi anında gerçekleştirilebiliyor.

Sen de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için nikah salonunu tercih etmek istiyorsan hemen ücretsiz danışmanlık servisimize ulaşabilirsin.

Nallıhan Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Tüm Ankara Belediyelerinde olduğu gibi nikah salonu da evlilik cüzdanından 130 TL, evlilik dosya ücretinden 35 TL ve evlenme izin belgesinden de 120 TL ücret talep ediyor.

Dilersen hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak nikah işlemlerin için net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Butonu kullandığın taktirde DüğünYardımsı.com kullanıcı olmanı ayrıcalığını yaşayacağını, sana özel indirim fırsatları ile karşılaşacağını da söylemeden geçmeyelim.

Nallıhan Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Evlendirme Dairesi, Ankara şehrinde hizmet veriyor. Merkezi konumdaki nikah salonuna toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabiliyorsun. M1-M2-M3 metro hattı üzerinden hızlı bir ulaşım gerçekleştirebilirsin. Ayrıca 557, 572, 573, 577, 577-1 numaralı otobüs hatlarını da tercih edebilirsin. Nikah salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Aliağa Mahallesi, Bursa Caddesi, No:34, 06920 Nallıhan / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı nikah salonu ile hizmet veriyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde yer alıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ