Nikah Şekeri Biz

2024 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
12 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Hediyelik tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Kitap ayracı
Kokulu taş
Lavanta keseleri
Magnet
Mumluk
Sabun
Şehir dışına gönderim

Nikah Şekeri Biz Hakkında

Konsept şekerler ve hediyelik konusunda yaratıcı bir firma arıyorsan, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan Nikah Şekeri Biz ilk tercihin olmalı. Nikah ve düğün hediyeliği dışında davetiye hizmeti de bulunan Biz, istediğin her konsepti hayata geçirebiliyor. Misafirlerine harika bir damak ziyafeti sunabilir veya onlara güzel bir hatıra bırakabilirsin. Başlangıç paketi fiyatları 1,75 TL’den başlayan Biz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin.

Nikah Şekeri Biz Sunulan İmkanlar

Organizasyonunu renklendirmek ve tatlı bir hava katmak Biz’in ve senin ortaklığında yatıyor. Nasıl mı? İstediğiniz konseptte nikah şekerleri üretebilen Biz, mumluk – magnet – kokulu taş gibi kendisi küçük anlamı büyük hediyelikler de üretiyor. Şeker yerine hatıra hediyeliği düşünürsen bu alternatifleri değerlendirebilirsin.

Yaratıcılık ve beceri konusunda sınır tanımayan Biz çalışanlarının portfolyosunu fotoğraflara bakarak görebilirsin. Buna ek olarak firmanın sürekli kendini geliştirdiğini ve son trendleri yakından takip ettiğini de sözlerimize ekleyelim. Ayrıca Nikah Şekeri Biz ekibinin baby shower, sünnet, mevlüt, kına gecesi ve doğum günü partileri konseptlerinde de üretim yaptığını belirtelim.

Düğün Yardımcısı olarak Biz ile organizasyonunuzdan 2 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bunlara ek olarak, teslimat süresi 3 ile 7 gün arasında değişen Biz, Türkiye’nin her yerine kargo ile de hizmet veriyor. Güvenli paketleme sistemi ile siparişlerine sapa sağlam kavuşma garantisi de veren Nikah Şekeri Biz ayrıca sana ödeme kolaylığı da sağlıyor.

Hediyelik & Nikah Şekeri Fiyatları

Biz’in her şey dahil paket fiyatı 12 TL’den başlamaktadır. İsteklerinize ve siparişinizin büyüklüğüne göre fiyatların değişiklik gösterebileceğini belirtelim. Firmanın paket içerikleri, indirim fırsatları ve sana özel teklifler Düğün Yardımcısı’nın danışmanlık servisini arayabilirsin. Organizasyon danışmanları ile iletişime geçerek sana en uygun konseptleri belirleyebilir ve cazip indirimlerden yararlanabilirsin.

Nikah Şekeri Biz Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan Biz’e toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi araç ile gideceksen eğer Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetini arayarak detaylı adres tarifi alabilirsin. Ayrıca Biz’in açık adresi de şu şekildedir;

Yıldıztepe Mahallesi 582. Sokak No: 12B Bağcılar / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Nikah şekeri tasarımı içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel konsept, kişiye özel üretim ve tasarım, lavanta keseleri, kokulu taş, magnet, mumluk, sabun gibi çeşitleri içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel tasarım ürün talebinde bulunabilirsiniz. Şehir dışına hizmet özelliği ile Türkiye'nin her yerine ulaşımı vardır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, sünnet töreni, baby shower partisi, doğum günü organizasyonları ve ek olarak da davetiye hizmeti ve organizasyonlar sunulmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ilinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İstenilen her konseptte nikah şekeri üretimi yapılmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş teslim süresi 7 iş günüdür.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuncay Kürüm
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ