Occidental Otel

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
min
|
170
max
Konaklama
103
Otopark
80

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Asansör
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Konaklama
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Vale
Yaz aylarına özel klima
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Alkol Servisi

Occidental Otel Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde kapılarını açan Occidental Otel, düğün hayali kuran çiftlerin yanında duruyor. Konsept çalışmaları, ferah ve kapalı olan salonuyla birbirinden etkileyici gecelere imza atıyor.

Mekan Özellikleri

103 kişilik konaklama kapasiteli bir tesis olarak karşına çıkan Occidental Otel, kapalı davet alanında tüm etkinliklere uygun düzenleme yapıyor. 170 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğin alanın kolonsuz yapısı ferah bir atmosfer oluşmasını sağlıyor. Yüksek tavanlı ve engelliye uygun girişinin olması da mekanın avantajları arasında yer alıyor.

Şehir merkezinde yer alıyor. 80 araç kapasiteli otoparkı sayesinde davetlilerin park sorunu yaşamıyor. Düğünden sonra mekanda konaklamak istersen standart, superior ve suit odalar arasında tercih yapabilirsin. Mekanda aynı zamanda nişan ve söz geceni de düzenleyebilme şansın bulunuyor.

Sana özel kampanya ve fırsatları kaçırmak istemiyorsan, ”Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Occidental Otel, düğün için birçok farklı olanaklar karşına çıkıyor. Araç kiralama ve catering olanaklarını bünyesinde bulunduruyor. Şık bir ortam oluşturmak için dekorasyon ve masa süsleme yetkililer tarafından yapılıyor. Davetlilerine lezzetli ikramlarda bulunabilmen için davet öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik olanaklarından faydalanabilirsin.

Düğününü istediğin gibi yapabilmesi için organizasyon sorumlusuyla görüşebilirsin. Organizasyon danışmanlık hizmeti veren otel, dışarıdan istediğin bir fotoğrafçı ile çalışmana da imkan tanıyor. Karşılama kokteyli ile ağırlanan misafirlerine yemek ve alkol servisi de yapılıyor.

Occidental Otel Nerededir?

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan otel, Barbaros Mahallesi’nde kapılarını açıyor. Güniz Sokak üzerinde bulunan mekana şehir içi toplu ulaşım araçları ile gidilebiliyor. Dilersen otopark avantajından faydalanabileceğin için özel araçla da ulaşımını sağlayabilirsin.

Adres: Barbaros Mahallesi Güniz Sokak No: 42 – 2 Çankaya / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kurumsal Etkinlikler, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğraf, süsleme, dj, orkestra.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

00.00

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Standard, superior, suit.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selinay Elifer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ