Occidental Otel

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
min
|
170
max
Konaklama
103
Otopark
80

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Asansör
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Konaklama
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Jeneratör
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Vale
Yaz aylarına özel klima
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Occidental Otel Hakkında

Occidental Otel, özel gün ve gecelerde çiftlerin yanında yer alıyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Şehrin merkezindeki konumuyla kolay ulaşım imkanı tanıyor. Birçok organizasyon türü için anlaşma sağlanan otelde, şık bir nişan ve söz töreni yapılabiliyor.

Otelin Özellikleri

Occidental Otel, kapalı davet alanının kapılarını açıyor. 30 – 170 kişi aralığında misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Sevdiklerin ve ailenle geçireceğin güzel bir nişan daveti için ideal bir mekan olma özelliği taşıyor. 103 kapasiteli konaklama alanı bulunuyor. Dilersen davet sonrasında otelde konaklayabilirsin.

Asansörü ve engelliye uygun girişi bulunuyor. Kapalı salon yüksek tavan ve kolonsuz özelliğe sahip. Şehir manzaralı olan otelde nişan ve söz merasimleri dilediğin tarzda şekilleniyor. Nişan sonrasında düzenlemeyi düşündüğün kına gecesi için de otelle anlaşma sağlayabilirsin.

Otelin avantajlı fiyatları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Olanakları

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firmaları ile çalışma olanağı tanıyor. Süsleme, DJ ve orkestra anlaşmalarını da dışarıdan temin edebilirsin. Occidental Otel bünyesinde masa süsleme ve dekorasyon, araç kiralama, barkovizyon ve catering hizmetleri bulunuyor.

Söz davetin için pasta kesmek istersen düğün pastası hazırlığı yapılıyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik olanağını değerlendirebilirsin. Yemek ve alkol servisi bulunuyor. Karşılama kokteyli, jeneratör, yaz ayları için klima gibi opsiyonlar da mekan bünyesinde mevcut.

Occidental Otel Nerededir?

Şehir içi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanan otel, şehir merkezinde konumlanıyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Otel şıklığı ve kalitesini davetlere yansıtan mekanın otoparkı da bulunuyor. Böylece özel araçlarla gitmek de ideal bir seçenek olarak değerlendiriliyor.

Adres: Barbaros Mahallesi Güniz Sokak No: 42 – 2 Çankaya / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kurumsal Etkinlikler, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğraf, süsleme, dj, orkestra.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

00.00

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Standard, superior, suit.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selinay Elifer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ