Öküz

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı

Öküz Hakkında

Arkadaş grubunuz ile parti tadında keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız sizler için Öküz oldukça doğru bir adres. Karşıyaka’da bulunan bu mekan 2012 yılından beri İzmir’in önemli önemli eğlence noktalarından birisi. Karşıyaka’nın yanında Öküz, İzmir’in birçok ilçesinde de hizmet vermektedir.

Düğünler her zaman aile büyüklerinin de bulunması demek değildir. Bazen arkadaş grubunuzla küçük bir davet şeklinde de olabilir. Parti tadında bir düğün geçirmek isteyenler için ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar müziğin devam ettiği mekanlar oldukça önemli. Eğlence garantisini misafirlerine sağlayan Öküz, gündelik eğlence imkanının yanında özel günler için de eğlencesine devam ediyor. Yemekli davetlerden ziyade kokteyl ağırlıklı olarak bu mekanda davet verebilirsiniz. Yemekli davetler için de catering firması ile anlaşma olanağına da sahipsiniz. Mekan bu konuda misafirlerine oldukça olumlu yaklaşıyor. Yemeklerin yanında birbirinden eşsiz alkollü ve alkolsüz içeceklere de bu mekanda deneyimleyebilirsiniz. Barmenler tarafından hazırlanan kokteylli içecekler sayesinde geceniz oldukça keyifli geçecektir.

Mekanın içeri pub olarak tasarlanmış. Ancak düğün gibi organizasyonlar için pub tarzı değiştirilerek düğün sahiplerinin istedikleri şekilde tasarlanıyor. Düğün gecenizin istediğiniz şekilde tasarlanması için organizasyon firması ile anlaşma olanağına sahipsiniz. Kalbinizden geçen her şeye bu sayede ulaşabilirsiniz.

Düğünlerin en eğlenceli kısmı ise dans ve müzik. Yakın arkadaşlarınız ile eğlenceli bir geceye Öküz sayesinde sahipsiniz. Düğün öncesi koşuşturmalar ve stresler oldukça fazladır. Bunu atmak için herkes sevdiği müzik eşliğinde çılgın bir gece geçirmeyi hayal eder. Öküz’ün birbirinden yetenekli djleri eşliğinde gece 02.00’a kadar eğlenebilirsiniz. Düğün gecesinden, after partiye geçmiş gibi bir his yaratacak olan bu mekan, sizlerin tüm düğün yorgunluğunu da müzik eşliğinde eğlenerek üzerinizden atmanızı sağlayacak. Dj yanında darbuka eşliğinde de müziğin ritmi daha da artacak.

Mekanın konumu ise misafirlerinizin Öküz’ü hem bulması hem de ulaşması açısından oldukça kolay. Karşıyaka’ya geldiğinizde kime sorarsınız sorun size göstereceklerdir. Düğününüz olmasa da yolunuz Karşıyaka’ya düştüğünde Öküz’e uğramanızı tavsiye ederiz.
Arkadaş grubunuzla ve yakınlarınızla çılgın bir gece geçirmek isteyenler için Öküz’de yerleri ayırtıldı.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Doğum Günü, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Bilgi yok.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl ikramların bulunduğu mekanda alkollü ve alkolsüz tüm içeceklere sahip olabilirsiniz.

Manzara ve Lokasyon

Alsancak'ta bulunan mekan şehir içerisinde yer alması sebebi ile ulaşım kolaylığı sağlamakta.Ayrıca deniz manzarasına da bu mekan sayesinde sahip olabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Dj eşliğindeki müzik ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenme imkanına sahipsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışacağınız fotoğrafçı ile gecenize dair her detay ölümsüzleşecektir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Vedat Ataman
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ