Ortaköy Princess Hotel

2023 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
75

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Deniz kenarında
Engelli girişine uygun
Gelin tagı ve mekan süsleme
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Süsleme ve Ek Hizmetler

Menü değişikliği

Ortaköy Princess Hotel Hakkında

Ortaköy Princess Hotel bünyesinde gerçekleştirilecek otelde düğün törenlerine muhteşem bir deniz manzarası eşlik ediyor. İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veren otelin organizasyon planlamacıları tarafından çiftlerin tüm istekleri eksiksiz şekilde hayata geçiriliyor. Ortaköy Princess Hotel düğün fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com olarak mekan bünyesinde sunulan tüm hizmetleri senin için inceledik. Dilersen hemen başlayalım; 

Özellikleri 

Otelin; açık ve kapalı olmak üzere, 300-400 kişi arasında misafir ağırlayabilmenin mümkün olduğu iki adet davet alanı bulunuyor. Açık alanda düzenlenecek davetler havuz başı konseptinde gerçekleştiriliyor. Masalar giydirilerek, davetli sayısı doğrultusunda yerleşim planlamaları yapılıyor. 

Ortaköy Princess Hotel balo salonunda gerçekleştirilen süslemeleri ön plana çıkarmak için ise en doğru ışıklandırma sistemleri kullanılıyor. Belirlenecek farklı konseptler doğrultusunda değişim gösteren organizasyon süslemelerine şık tasarımlı şamdanlar başta olmak üzere birçok aksesuar eşlik ediyor. 

Hizmet Yelpazesi

Otel bünyesinde gerçekleştirilecek organizasyonlar; kokteyl ve yemekli olmak üzere iki çeşitte sunuluyor. Otel, düğün davetlerinin yanı sıra; kına gecesi, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. 

Davet alanları, tüm konsept seçenekleri için organizasyon ekibi tarafından süsleniyor. Servis hizmetleri ve müzik yayını saat 24:00’a kadar eksiksiz şekilde devam ediyor. Mekan bünyesindeki tüm hizmetlerden aktif kampanyalar ile faydalanmak için hemen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisinden faydalanabilirsin. 

Ortaköy Princess Hotel Catering Hizmetleri 

Yemekli davetler için servis edilecek menüler usta aşçılar tarafından özenle hazırlanarak kırmızı ve beyaz et seçenekleri ağırlıklı olmak üzere sunuluyor. Kokteyl davetleri için ise yine aynı şekilde içecek ve aperitif tercihleri belirleniyor. 

Menüler; kosher, çocuklara özel, vejetaryen ve vegan gibi seçenekler için ayrıca hazırlanabiliyor. Davet öncesinde gelin ve damat adaylarına menü tadımı yaparak menüde değişiklikler gerçekleştirme imkanları sunuluyor. 

Ortaköy Princess Hotel Fiyatları 

Otelin düğün fiyatları hafta içi düzenlenecek yemekli törenler için kişi başı 80-100 TL aralığında bulunuyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar 100-150 TL skalasında değişim gösteriyor. 

Kokteyl davetlerinde de otelde düğün fiyatları; hafta içi 50-80 TL, hafta sonu ise 80-100 TL aralığında bulunarak hizmet veriyor. Otel DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuyor. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bilgi alabilirsin. 

Ortaköy Princess Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir? 

Otele ulaşım gerçekleştirirken; 25E, 30D, 40T, DT1, DT2, U1 numaralı otobüs hatlarını, M2 Metro İstasyonunu, BŞK/5 numaralı minibüs güzergahını kullanabilirsin. “Ortaköy” ve “Zübeyde Hanım Kız Lisesi” duraklarına yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan mekanın açık adresi ise şu şekilde; 

“Yıldız Mevkii, Dereboyu Caddesi, No:10, Beşiktaş / İstanbul.”

Ortaköy Princess Hotel bünyesinde gerçekleştirilecek otelde düğün törenlerine muhteşem bir deniz manzarası eşlik ediyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Ortaköy Princess başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 5 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Ortaköy Princess; kapalı ve açık olmak üzere iki davet alanı kategorisinde de hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde konumlanmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu bir düğün fotoğrafçısı mevcut.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ