Point Hotel Barbaros

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
75

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan

Point Hotel Barbaros Hakkında

Point Hotel Barbaros, şık tasarımlı balo salonu ile gelin ve damat adaylarının en mutlu günleri için hizmet sunuyor. İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren düğün oteli kişi başı fiyatları ise 100 TL’den başlıyor. Yazımızdan tasarımsal özelliklerinden hizmet yelpazesine kadar ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğin otel ile ilgili aktif kampanyalardan  DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisinden yararlanarak faydalanabilirsin. 

Özellikleri

Otelin kapalı davet alanı yüksek tavanlı kolonsuz tasarımı ile farklılaşıyor. Masa düzenlemeleri davetli sayısına göre belirleniyor. Masa üstlerine konulan; şamdan, mumluk, peçetelik, tabak ve çatal bıçak gibi objelerin hepsi belirlenen konsepte göre özelleştiriliyor. Misafirlerin hizmetine ayrıca bir afterparty alanı da sunuluyor. 

Hizmet Yelpazesi 

Point Hotel Barbaros; bünyesinde kokteyl ve yemekli olmak üzere iki çeşit organizasyon seçeneği barındırıyor. Otel; açılışlardan mezuniyet törenlerine, kına gecelerinden kurumsal etkinliklere kadar birçok seçeneğe ev sahipliği yapıyor. 

Davet alanı organizasyon sorumluları tarafından belirlenen konseptlere en uygun şekilde tasarlanıyor. Otelde düğün törenleri için gelin ve damat adaylarının istekleri eksiksiz şekilde gerçekleştiriliyor. 

Point Hotel Barbaros Catering Hizmetleri 

Otelde usta aşçılar tarafından, kırmızı ve beyaz et seçeneklerinde sunulan menüler servis ediliyor. Menü seçenekleri arasında; diyabet, kosher ve vegan gibi tercihler bulunuyor. Kokteyl davetleri için ise sunulacak içecek ve aperitifler de aynı şekilde özenle seçiliyor. 

Davetlerden önce gelin ve damat adaylarına menü tadımı hizmeti verilerek menüde değişiklik yapabilme imkanı tanınıyor. Böylece ortaya tam misafirlerinin damak tadına uygun olacak seçenekler çıkıyor. 

Point Hotel Barbaros Düğün Fiyatları 

Otelde düğün bünyesinde gerçekleştirilecek yemekli törenler için kişi başı fiyatları 150-200 TL aralığında bulunuyor. Kokteyl daveti fiyatları ise 100-150 TL skalasında değişiyor. Fiyatlar isteklerin doğrultusunda şekilleniyor. 

Otel yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor .Hemen şimdi indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. 

Point Hotel Barbaros Nerededir? Nasıl Gidilir? 

Otel İstanbul’un Şişli ilçesinde oldukça merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirmek için birçok toplu taşıma aracından faydalanman mümkün oluyor. Seçenekler arasında; 121B, 122C, 30M, 36L, 40B, 42M numaralı otobüs hatları, M2 Metro İstasyonu, B-33, SRY-16 numaralı minibüs güzergahları bulunuyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde; 

“Esentepe Mevkii, Yıldız Posta Caddesi, No:29, Şişli / İstanbul.”

Point Hotel Barbaros, şık tasarımlı balo salonu ile gelin ve damat adaylarının en mutlu günleri için hizmet sunuyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Point Hotel Barbaros başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 5 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir fotoğrafçı ve catering firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Hilton İstanbul Kozyatağı kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Şişli ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ