The Grand Mira Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
50

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

The Grand Mira Hotel Hakkında

The Grand Mira Hotel, sunduğu muhteşem deniz manzarası ve şık tasarımları ile otelde düğün kategorisinde farklılaşarak hizmet veriyor. İstanbul, Kartal ilçesinde bulunanotel kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor. Otelde düğün bünyesindeki aktif kampanyaları incelemek için hemen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışmanlık servisinden faydalanabilirsin.

Özellikleri

Otel kapalı davet alanı kategorisinde hizmet veriyor. Salon ışıklandırmaları ve ses sistemleri altyapıya uygun şekilde oluşturuluyor. Davetli sayısına göre düzenlemeleri yapılan masalar beyaz renk ağırlıklı olmak üzere giydirilerek süsleniyor.

Sandalyelere bağlanan aynı renkte kurdeleler ile ortaya oldukça uyumlu bir görüntü sunuluyor. Otel davet salonunda bulunan nikah alanı ve nikah masası da belirlenen konsepte uygun şekilde düzenleniyor. Tüm ses ve ışıklandırma sistemleri de salon altyapısına en uygun şekilde ayarlanıyor.

The Grand Mira Hotel Hizmet Yelpazesi

Otel bünyesinde yemekli ve kokteyl olmak üzere iki çeşit organizasyon türü hizmeti bulunuyor. Otelde düğün kategorisinin yanı sıra; nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapılıyor. Tüm çeşitler için salon en uygun şekilde otel planlamacıları tarafından düzenleniyor. Servis hizmetleri saat 24:00’a kadar, müzik yayını ise 23:00’a kadar devam ediyor.

Catering Hizmetleri

Otelde düzenlenecek yemekli davetlerde aşçılar tarafından özenle hazırlanan menüler sunuluyor. Menü seçenekleri kırmızı ve beyaz et olmak üzere ikiye ayrılıyor. Çocuklara özel olarak ise ayrı seçenek tercihlerinde hazırlanıyor.

The Grand Mira Hotel Düğün Fiyatları

Otelde gerçekleştirilecek kokteyl davetleri için kişi başı fiyatları 50-80 TL aralığında belirleniyor. Yemekli organizasyonlarda ise bu fiyat aralığı hafta içi 80-100 TL, hafta sonu ise 100-150 TL skalasında değişim gösteriyor. DüğünYardımcısı.com tarafından sunulan otelde düğün indirimli fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

The Grand Mira Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otele ulaşım sağlarken; 132C, 133T, 16, 16A, 16D, 17, KM34 numaralı otobüs hatlarını, Marmaray’ı veya C-50, C86 numaralı minibüs güzergahlarını tercih edebilirsin. Vapur seçeneğini tercih etmen dahilinde de Kartal- Büyükada- Heybeliada güzergahlarını kullanabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Yukarı Mevkii, Üsküdar Caddesi, Saraylı Sokak, No:3, Kartal / İstanbul.”

The Grand Mira Hotel, sunduğu muhteşem deniz manzarası ve şık tasarımları ile otelde düğün kategorisinde farklılaşarak hizmet veriyor. İstanbul, Kartal ilçesinde bulunanotel kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri The Grand Mira Hotel başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 4 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

The Grand Mira Hotel kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını saat 23:00'a kadar servis hizmetleri ise saat 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Kartal ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ