Osmanlı Köşkü Davet Salonu

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
250
max
Konaklama
500
Otopark
100

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Hakkında

Osmanlı Köşkü Davet Salonu tarihi yapısıyla birbirinden güzel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Köşk, Ankara ilinin Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Burada davet fiyatları oldukça uygun seyrediyor. Kişi başı başlangıç fiyatı olarak 30 TL belirliyor. Mekan hakkında merak ettiklerin için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsin.

Kapasitesi ve Özellikleri

Osmanlı Köşkü açık ve kapalı alanlarında 250 kişiye kadar kapasite sunuyor. Ankaralıların butik davetler için ilk tercihlerinden biri olan köşk, tarihi ve otantik atmosferiyle büyülüyor. Kilise tarzında oturma düzeni kurulabildiği gibi, yuvarlak ve dikdörtgen masalar da davetli sayısına göre yerleştirilebiliyor. Masalara konulan yüksek çiçek aranjmanları ve şamdanlar oldukça dikkat çekiyor. Mekan süslemesinde ağırlıklı olarak kullanılacak renkleri ise sen seçebilirsin. Gelin – damat masası ve gelin tagı da en güzel şekilde süslenerek yerini alıyor.

Osmanlı Köşkü Olanakları

Kusursuz organizasyonlar için Osmanlı Köşkü tüm olanakları senin için sağlıyor. Hayal ettiğin ya da istediğin her şeyi salonun etkinlik sorumlusu ile paylaşabilirsin. Mekanın aşçıları misafirler için lezzetli menüler oluşturuyor. Üstelik menü tadımı yaparak, menüde dilediğin değişikliğe gitme şansın da oluyor. Aynı zamanda diyabet, vegan, vejetaryen menü seçenekleriyle misafirlerine özel yemekler de hazırlatabilirsin. Çiftler için hazırlanan düğün pastası ise damaklarda tatlı bir iz bırakıyor. Düğün ve davetlerin olmazsa olmazı müzik yayını için DJ ve müzik grubu temin ediliyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Düğün Fiyatları

Köşkte düğün yapmak oldukça uygun fiyatlarla mümkün oluyor. Etkinlik gününe göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Yemekli konseptte düzenlenen davet fiyatları 30 TL’ den başlayarak seçimlerine bağlı olarak 50 TL civarında seyrediyor. Sana özel avantajlardan haberdar olmak istersen danışman ekibimizle görüşebilirsin.

Osmanlı Köşkü Adres & Yol Tarifi

Osmanlı Köşkü Ankara’nın en bilindik ilçelerinden Altındağ konumunda bulunuyor. Mekana toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla gidilebiliyor. Köşk, birçok noktadan binebileceğiniz otobüs güzergahlarında yer alıyor. İstersen kendi aracınla köşke gelebilirsin. 100 araçlık otoparkı sayesinde park sorununu düşünmene de gerek kalmıyor. Davet salonunun açık adresi;

Sakarya Mah. Divan Sok. No:23 Hamamönü Altındağ / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Osmanlı Köşkü'nü bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonların için de tercih edebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Düğün, nişan, kına konseptleri vardır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan dansçı veya dansöz getirebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü çeşitleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Ses sistemi, dj, fasıl hizmetlerinden  yararlanabilirsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ