Osmanlı Köşkü Davet Salonu

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
250
max
Konaklama
500
Otopark
100

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Hakkında

Tarihi, geleneksel atmosferi, şık dekorasyonu ve mimarisiyle Osmanlı Köşkü Davet Salonu göz kamaştırıyor. Değerli misafirlerine Ankara ilinin Altındağ ilçesinde kapılarını açıyor. Nikahını klasik bir nikah salonu ve evlendirme dairesi bünyesinde gerçekleştirmek istemeyenler için güzel bir seçenek oluyor. Üstelik salonun fiyatları da bütçeleri zorlamayacak şekilde belirleniyor. Kişi başı başlangıç fiyatları 30 TL’den sunuluyor.

Kapasitesi ve Özellikleri

Osmanlı Köşkü bünyesinde pek çok organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Düğün ve kına konseptleri ile oldukça beğenilen köşk, nikah merasimi için de davet alanını en iyi şekilde hazırlıyor. Hem açık hem de kapalı alanı olduğundan her mevsim hizmet vermeye devam ediyor. 250 kişi kapasiteli mekan misafir sayısına göre alanı verimli kullanıyor. Genellikle yuvarlak masalar ile samimi bir ortam oluşturuluyor. Mekanın kendine has mimarisini bozmadan kişiye özel süslemeler yapılıyor. Nikah masasının arkasında gelin tagı fotoğraf karelerine hoş bir fon oluyor.

Osmanlı Köşkü Olanakları

Osmanlı Köşkü hayallerine ulaşman için profesyonel bir ekiple özenle çalışıyor. Mekanın organizasyon sorumlusu menü seçiminden çalacak müziklere kadar her detayla titizlikle ilgileniyor. Yemek menüleri tadım sonucunda senin seçimlerine göre belirleniyor. Arka fonda çalan müzik yayını günün ilerleyen saatlerinde yerini DJ ve orkestra canlı performansa bırakıyor. Sen misafirlerinle doyasıya eğlenirken mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı en güzel anları ölümsüzleştiriyor.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Düğün Fiyatları

Köşkün fiyatları böyle büyülü bir atmosferde nikahının kıyılmasını isteyen çiftlerin bütçelerini zorlamıyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak rağbet gören mekanda organizasyonlar genellikle yemekli konseptte düzenleniyor. Yemekli fiyatları kişi başı 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor. Danışman ekibimizle iletişime geçerek avantajlı fiyatlar hakkında bilgi alabilirsin. Konseptine göre net ve güncel fiyatları için de ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsin.

Osmanlı Köşkü Davet Salonu Adres & Yol Tarifi

Ankara’nın merkez ilçelerinden Altındağ konumunda bulunan Osmanlı Köşkü ulaşımda da rahatlık sağlıyor. Ankara’nın pek çok bölgesinden otobüs hatlarını kullanarak köşke geliniyor. Hızlı ve daha kolay ulaşım için metro da kullanabilirsin. 100 araç kapasiteli davet salonunun açık adresi ise aşağıdaki gibi:

Sakarya Mah. Divan Sok. No:23 Altındağ / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Osmanlı Köşkü'nü bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına gibi organizasyonların için de tercih edebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Düğün, nişan, kına konseptleri vardır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan dansçı veya dansöz getirebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü çeşitleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Ses sistemi, dj, fasıl hizmetlerinden  yararlanabilirsin.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ