Öykü Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Öykü Gelinlik Hakkında

İzmir Konak ilçesinde hizmet veren Öykü Gelinlik, en değerli gününde hayallerindeki gelinliğe sahip olman için tutkuyla çalışıyor. Uzman ekibi kusursuz görünmen için her detayı düşünüyor ve gelin adaylarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Uygun fiyat seçenekleri ile de misafirlerine her konuda yardımcı olan İzmir gelinlik firmasının başlangıç paket gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Öykü Gelinlik hakkındaki tüm detaylı bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Öykü Gelinlik, profesyonel çalışma ekibi ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemle İzmir gelinlik firmaları arasında öne çıkıyor. Misafirlerinin düğün hazırlığı sürecini telaşsız ve mutlulukla geçirmesi için çalışan firma, sunduğu geniş ürün yelpazesiyle gelin adaylarına her desteği sağlıyor. Her tarza uygun hazır kalıp modelleri ve özel dikim gelinlikleriyle istediğin gelinliği rahatlıkla bulabiliyorsun.

Gelinlik hizmetinin yanı sıra; son moda renkler, farklı kalıp modellerden oluşan nişanlık ve abiye seçenekleriyle de müşterilerinden tam puan alıyor. Bu hizmetler ile birlikte firma senin için her gelinlik modeline uygun aksesuar temini de sağlıyor. Bolero,  duvak,  eldiven,  gelin buketi, gelin kesesi ve kuşak gibi geniş bir aksesuar yelpazesi bulunuyor.

Aksesuar ve gelinliklerin hazırlığı 1-3 prova içerisinde yapılıyor ve 2 hafta gibi kısa bir sürede siparişin teslim ediliyor. Hafta içi çalışıyorum ya da yoğunum diyorsan endişelenmene hiç gerek yok.  Firma senin için bunu da düşünüyor ve hafta sonu da hizmet veriyor.

Öykü Gelinlik Modelleri

Firma, klasik tarzdan modern çizgilere kadar her tarza ve vücut tipine uygun modelleri bir arada sunuyor. Öykü Gelinlik; a kesimden prensese, dantelliden payetliye kadar geniş bir hazır kalıp model kataloğuna sahip. Bu kadar model arasından seçim yapmakta zorlanırım diyorsan, profesyonel ekibi senin için en uygun modeli buluyor.

Özel dikim gelinlik modelinden yanaysan Öykü Gelinlikçi senin için kusursuz gelinliği tasarlıyor. Düğün konseptin ve vücut tipine göre tasarlanan gelinlik modeli, istediğin kumaşlar ve süslemelerle hazırlanıyor. Senin için her detayı düşünen dikim ekibi, kusursuz el işçiliği ile en kısa zamanda gelinliğini tamamlıyor. Geriye ise göz kamaştıracağın düğün gününün gelmesini beklemek kalıyor.

Öykü Gelinlik Fiyatları

Gelinlikçi, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile de müşterilerinin takdirini topluyor. Hazır kalıp gelinliklerden oluşan başlangıç paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.  Özel dikim gelinlikler ve aksesuarlardan oluşan her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor.

Öykü Gelinlik bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurman durumunda firmanın indirimli fiyatları ile anında karşılaşabilirsin.

Öykü Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi, merkezi konumu sayesinde müşterilerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. İzmir Konak ilçesinde hizmet veren firmaya; vapur, metro, otobüs ve tramvay gibi çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracını ya da taksiyi tercih etmeyi düşünüyorsan da firmanın açık adresi şu şekilde;

“İsmet Kaptan, Gazi Bulvarı, No: 69, Konak / İzmir.”

İzmir Konak ilçesinde hizmet veren Öykü Gelinlik, en değerli gününde hayallerindeki gelinliğe sahip olman için tutkuyla çalışıyor. Uzman ekibi kusursuz görünmen için her detayı düşünüyor ve gelin adaylarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel gelinlik dikimi, provası ve aksesuarlarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik dışında abiye, nişanlık ve kına kıyafetleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet sunuyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde siparişlerini teslim alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ