Kuğu Tasarım

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Kuğu Tasarım Hakkında

Düğününe günler kalmış ama hala gelinliğini bulamadıysan Kuğu Tasarım hizmetinde. İzmir, Karşıyaka ilçesinde yer alan modaevi, herkesin tarzına hitap edecek gelinlik modelleri ile müşterilerini karşılıyor. Hazır modellerden özel tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak sunuluyor. Gelinlikçi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi içeriğimiz devamında bulabilirsin.

Gelinlik Modelleri

Büyük günün için Kuğu Tasarım gelinlik modelleri arasından hayallerindekine en yakın modeli seçebilirsin. Yılların bilgi ve birikimiyle hazırlanmış modeller herkesin zevkine hitap ediyor. Klasik A ve prenses kesim modellerinden bohem gelinlik modellerine kadar birçok ürünü bulabilirsin.

Kuğu Tasarım Olanakları

Firmanın hazır modelleri arasından seçimini yapabilirsin. Ancak gelinliğinin tamamen sana özel olmasını istersen de özel bir tasarım yapılmasını talep edebilirsin. Rüyalarındaki gelinlik için dikim ekibi disiplinle çalışıyor olacak.

Kuğu Tasarım gelinlik modellerinin yanı sıra diğer organizasyonlar için abiye ve nişanlık modelleri de bulunuyor. Nişan ve kına törenin için de alışverişini burada yapabilirsin. Mağaza mağaza dolaşmak istemiyor, istediğin her şey bir yerden almak istiyorsan gelinlikçi firmada duvak, ayakkabı ve buket de bulunuyor.

Gelinliğin vücut tipine uygun ve mükemmel olması için provalar düzenleniyor. Bu uzun ve stresli süreçte seni daha fazla yormamak adına en fazla üç provada gelinlik hazır oluyor. Daha sonrasında 3 hafta içerisinde sana teslim ediliyor.

Kuğu Tasarım Gelinlik Fiyatları

Kuğu Tasarım, müşterileri için farklı fiyatları hazırlamış. Başlangıç paketi ve her şey dahil paketinden dilediğini seçebilirsin. Prova ve hazır gelinlik modelleri gibi olanakların yer aldığı başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Özel tasarım hizmetlerinin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Sitemizdeki “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına çıkan formu isteklerin doğrultusunda doldurarak net fiyat bilgisi edinebilirsin.  Dilersen firma danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek paket içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Kuğu Tasarım Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Karşıyaka bölgesinde hizmet veren Kuğu Moda Evi, kolay bir konumda bulunuyor. Şehrin toplu taşıma araçlarından pek çoğunu kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Kendine ait bir araçla da rahatlıkla modaevine varabilirsin. Bunun için gelinlikçinin açık adresi şu şekilde:

Donanmacı Mahallesi, 1718 Hilmi Ziya Apak Sokak, No:12 Kat:1 İzmir / Karşıyaka.

Düğününe günler kalmış ama hala gelinliğini bulamadıysan Kuğu Tasarım hizmetinde. İzmir, Karşıyaka ilçesinde yer alan modaevi, herkesin tarzına hitap edecek gelinlik modelleri ile müşterilerini karşılıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel aksesuar tasarımı ve özel dikim gelinlik hizmetini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel aksesuar tasarımını içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik ile beraber; nişanlık ve kına kıyafetini de firmadan sağlayabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet sunuyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dilediğin konsepte yönelik hizmet alabiliyorsun.

Sipariş teslim süresi?

20 gün içerisinde tüm siparişlerine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ