Yıldızgör Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Yıldızgör Gelinlik Hakkında

Yıldızgör Gelinlik, yaklaşık 80 yıldır moda sektörünün içinde yer alıyor. 20 yıldan uzun süredir de gelinlik alanında hizmet veriyor. İzmir, Konak ilçesinde bulunan moda evi, yılların verdiği deneyim ve disiplinle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Sen de düğün sürecinde işini bilen biriyle çalışmak istiyorsan burası tam sana göre. Üstelik başlangıç fiyatları da 1000 TL olarak sunuluyor.

Gelinlikçi hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizi okuyarak edinebilirsin.

Teslimat Süresi ve Ayrıcalıkları

Gelinlikçi, provalarda gösterdiği titizliği teslimatta da gösteriyor. Yıldızgör Gelinlik, her zaman için disiplinli adımlar atıyor. Gelinliğin hazır olduğu andan itibaren bir hafta ile üç hafta arasında teslimatı gerçekleştiriyor.

Moda evinin ayrıcalıklı hizmetleri arasında diğer aksesuar ürünleri de yer alıyor. Çok fazla uğraşmayıp tüm ürünleri bir yerden almak istiyorsan duvaktan gelin buketine kadar her şeyi burada bulabilirsin. Aynı zamanda nişanlık ve diğer abiye elbiseler de bulunuyor.

Sunduğu Olanaklar

Yıldızgör Gelinlik ile çalıştığında gelinlik modelini hem hazır olarak seçme imkanına hem de özel tasarım yaptırma imkanına sahip oluyorsun. Hazır seçtiğin gelinlik üzerinde değişiklikler yaptırabilirsin. Özel tasarımda da sana en uygun ve istediğin modeli yaratmaya çalışıyorlar.

Moda evinin sunduğu bir diğer hizmet de provalar. Gelinliğin vücut tipine göre en uygun şekilde hazırlanması için provalar yapılıyor. Model üzerindeki oynamalara göre bir provadan üç provaya kadar sürede gelinlik en son halini alıyor.

Yıldızgör Gelinlik Fiyatları

Yıldızgör Bridal Collection, müşteri memnuniyetine verdiği önemi sunduğu fiyatlar ile de kanıtlıyor. Müşterilerine başlangıç ve her şey dahil paket olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Başlangıç paket fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket içeriğindeki hizmetlerin fiyatları ise 3000 TL olarak bizi karşılıyor.

Bütçene uygun net fiyat bilgisi almak ve paket içeriklerinin detaylarını öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Yıldızgör Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yıldızgör Bridal Collection, İzmir, Konak bölgesinde hizmet veriyor. Ulaşım kolaylığı ile bilinen ilçeye her türlü ulaşım aracıyla ulaşabilirsin. İster metro ister tramvay birçok ulaşım aracı mekanın yakınından geçiyor. Konak metro istasyonuna kısa bir yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca pek çok otobüsün güzergahı üzerinde yer alıyor.Kendi aracınla gitmek istersen de moda evinin açık adresi şu şekilde:

“Akdeniz, Mimar Kemalettin Caddesi, 39/A, Konak / İzmir.

Yıldızgör Gelinlik, yaklaşık 80 yıldır moda sektörünün içinde yer alıyor. 20 yıldan uzun süredir de gelinlik alanında hizmet veriyor. İzmir, Konak ilçesinde bulunan moda evi, yılların verdiği deneyim ve disiplinle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik ve provalarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel aksesuar tasarımları sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik modellerinin yanı sıra abiye, nişanlık ve kına kıyafetleri için de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde siparişine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ