Papyon Foto

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Papyon Foto Hakkında

Fotoğraf ve videoların kalıcılığında tüm anlarını unutulmaz yapmak için  Papyon Foto, İzmir Konak ilçesinde seni bekliyor. Düğün fotoğrafçısı ekibi ile harika bir dış çekim günü geçirebileceğin gibi stüdyo da çekim de yapılabiliyor. Hem de tüm bu olanaklara 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile sahip olabilirsin. Dilersen hemen bu olanaklardan bahsedelim.

Neden Papyon Fotoyu Tercih Etmelisin?

Birbirinin taklidi pozlar ve görüntüler peşinde olmayan, özgün işler yaratıp çiftlerin kendilerine özel aşklarını yansıtan fotoğraflar çekmeyi prensip edinmiş bir fotoğraf ekibidir Papyon Foto. Teslim edeceği fotoğraf sayısı yerine gerçekten onların niteliğine odaklanmayı tercih ediyorlar. Gelin ve damadın en doğal görüntülerini kaçırmadan harika pozlar yakalıyorlar. Çekim sırasında her şeyi doğal akışına bırakıyorlar. Anı yaşatarak da çiftleri eğlenerek kendileri gibi olmalarını sağlıyorlar. Özetlersek, gerçek duyguları yansıtan fotoğraf karelerinin peşinde koşuyorlar.

Hizmet Yelpazesi

Sen de bu kadar eğlenmek ve anı yaşamanın peşindeysen ilk tercihin Papyon Foto ve ekibi olmalı. Çiftlere özel temin ettikleri aksesuarlarla günümüzde oldukça popüler olan trash day ve save the date konsept çekimlerine imza atıyorlar. Buna ek olarak da çiftlerin istediği her yerde dış mekan çekimleri gerçekleştiriyorlar. Yurt dışı ve şehir dışı çekimleri de yaparak çiftlere bilgi akışı sağlayarak eşlik ediyorlar.

Papyon Foto Dış Çekim Olanakları

Çekim detaylarını en ince ayrıntısına kadar planlayan ve özgün bir tarz yakalayan harika bir ekibe sahip olan Firma, minimal dokunuşlarla fotoğraf karelerini renklendiriyor. Hem fotoğraflarda hem de düğün hikayesi ve belgeseli gibi video kesitlerinde bu dokuyu koruyor. Kaliteli ekipman kullanarak yüksek çözünürlüklü ve duyguların bir bakışta anlaşılacağı olağanüstü sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Samimi bir atmosfer eşliğinde fikir alışverişi yapmak ve deneyimlerinden faydalanmak istersen de çekim tarihinden 3 hafta önce iletişime geçerek görüşme planlayabilirsin. Çekim gerçekleştikten 1 hafta sonra da fotoğrafların orijinal kopyasına ve video kayıtlarına sahip olabilirsin.

Papyon Foto Konak Dış Çekim Fiyatları

Firma ekibiyle dış çekim fiyatları 1000 – 1500 TL’ye yükseliyor. Tercih edilen çekim mekanı, çekim konsepti ve kullanılan ekipman türüne göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Dilersen hemen ücretsiz teklif al formunu kullanarak net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin.

Papyon Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor. düğün fotoğrafçısı ekibi ile tanışmak ve çekimlere dair bilgi almak istersen stüdyolarını ziyaret edebilirsin. Toplu taşıma araçları ve kişisel aracın ile de kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Mimar Sinan Mahallesi, 1434.Sokak No:10/2A, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı ve yurtdışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, trashday, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden 20 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

7 gün içerisinde teslim ediliyor.

2 görüş

  1. Harika, çok memnun kaldım

    Çok memnun kaldım. Gustolarına bayıldım. İstediğinizin çok fazlasını veren bir firma. Beklentilerimin çok ötesindeydi fotoğraf ve film. Teşekkürler.

  2. Bayıldım, bayıldım, bayıldım.

    Düğünden sonra, fotoğraflarımızı tüm arkadaşlarım farklı yerlerden verdikleri linkten şifreyle inceledik. Farkına varmadığımız, çok hikayeler vardı fotoğraflarda. Hepimiz bayıldık, arkadaşlarımın düğünlerinde çok seneler görüşeceğiz sizinle, harikasınız.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ