Perfect Wedding

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Perfect Wedding Hakkında

İstanbul, Beyoğlu konumunda dış çekim gerçekleştirmek için bir düğün fotoğrafçısı mı arıyorsun? İşte karşında; Perfect Wedding. Oldukça deneyimli düğün fotoğrafçısı ekibi, 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmetinde oluyor. Bununla birlikte birçok çekim olanağı da firma tarafından sunuluyor. Tüm bu olanaklar ise yazının devamında yer alıyor hemen inceleyebilirsin.

Perfect Wedding Dış Çekim Olanakları

Hep hayalini kurduğun, aylarca hazırlandığın düğün günün gerçeğe dönüşürken Berkay Pınar Fotoğrafçılık heyecanına ortak oluyor. Düğün gününe uyanır uyanmaz save the date çekimlerine başlıyor ve tüm düğüne hazırlık sürecini anı kalması için çekiyor. Ardından hazırlıklar tamamlanınca düğün mekanında düğün klibi ve belgeselinin de çekimi gerçekleştiriyor.

Düğün gününden önce veyahut sonra dış çekim için bir yer belirleyebiliyorsun. Yer belirlerken İstanbul’a sabit kalmak zorunda da değilsin çünkü düğün fotoğrafçısı ekibi seninle yurt dışında bile çekim yapmak için gelebiliyor.

Belirlediğin alanda düğün konseptine uygun olacak düzenlemeler yapılıyor. Ardından tarzını ve aşkını yansıtacak pozlarla muhteşem karelere sahip olabiliyorsun.

Teslim Süresi

İstanbul gibi kalabalık metropolde firmanın teslim sürecinin uzun süreceğini düşünebilirsin. Bu düşünceyi yıkan Berkay Pınar Fotoğrafçılık Beyoğlu, 1 hafta kadar kısa bir süre içerisinde tüm siparişlerinin teslimatını gerçekleştirebiliyor.

Perfect Wedding Dış Çekim Fotoğraf Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paketleri sunarak her bütçeye hitap etmeye çalışan firmanın paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bulunduğu semt ve şehir genelinde profesyonel çekimler için firmanın oldukça hesaplı bir seçim olabileceğini de söyleyelim.

Eğer firmanın sunmuş olduğu başlangıç ve her şey dahil paket içeriklerini öğrenmek istiyorsan hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Perfect Wedding Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Beyoğlu ilçesinde oldukça bilinen bir mevkide bulunan firmaya farklı toplu taşıma araçlarını tercih ederek gidebilirsin. Kişisel aracın da ulaşım için iyi bir alternatif olabilir. Eğer firma hakkında aklına takılan bir takım düşüncelerin varsa hemen danışmanlık servisini arayarak görüşme gerçekleştirebilirsin. Bu görüşmeyi yüz yüze yapmak istiyorum diyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Müeyyedzade Mahallesi, Tatarbeyi Sokak, No: 17 D: 5 K: 3 Beyoğlu / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisini arayarak tüm detayları öğrenebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt dışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

7 gün içerisinde teslimat sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ