Peri Gibi by Ayça Onuk

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Peri Gibi by Ayça Onuk Hakkında

Her gelin adayı en özel gününde göz kamaştırmak ve ‘Peri Gibi’ olmak ister. Moda evinin de adı olan Peri Gibi, isminin anlamına yakışır gelinlik modelleri ile hizmet vermektedir. Ayça Onuk ve ekibi tarafından işletilen moda evi, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde konumlanmıştır. Fiyatları ise 3000 ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Peri Gibi by Ayça Onuk Gelinlik Fiyatları

Karşıyaka ilçesi içerisinde ortalamanın üzerinde fiyat sunan moda evi, kaliteli ve son model materyaller kullanıyorlar. Özel dikim ve el işçiliğinin de olması fiyatı etkileyen elementler arasında yer alıyor.

Taş, pul, sim, inci, kumaş türü, modelin sıra dışı veya bilinen bir tarz olması da fiyatlar üzerinde değişkenlik yaratabiliyor. Peri Gibi moda evinde fiyatlar 3000 TL’den başlıyor ve 5000 TL’ye yükselebiliyor.

Peri Gibi Bostanlı Gelinlik’in indirimli fiyatları için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurmalısın.

Peri Gibi by Ayça Onuk Gelinlik Modelleri

Günümüz düğünlerinde bohem tarz, deniz kenarında veya kır düğünlerinde tercih edilen elbise tarzı uçuş uçuş modeller özelinde gelinlikler hazırlıyorlar. Ancak, popüler kültür modelleri yanı sıra klasikten de vazgeçmeyen bir tarzları var. Özel dikim ve hazır kalıp gelinlik modelleri ile de çeşitlilik sunuyorlar.

Gelin adayları genellikle sosyal medyadan gördükleri ya da dergilerden beğendikleri modelleri tercih ediyorlar. Ayça Onuk ve ekibi, tercih edilen modelleri gelinin vücut tipine uyarlamada ya da gelinleri yönlendirmede oldukça başarılıdır. Çünkü, gelinlerin tarzlarını yansıtmayan ve onları mutsuz edecek hiçbir model üzerinde çalışmıyorlar.

Hizmetleri & Olanakları

Gelinliğin modelinden sonra en zor karar verilen aksesuar duvaktır. Peri Gibi ekibi de gelinlerin istekleri doğrultusunda hayal güçlerinin izin verdiği sınırda duvaklar hazırlıyorlar. Uzun veya kısa duvak, eski yıllarda kullanılan şapkanın üzerinde tüller olan duvak tarzları vs. aklına gelebilecek tüm modelleri Peri Gibi moda evinde bulabilirsin. Önemli olan, yüz hatlarına, saç modeline uyumlu olması ve gelinliği tamamlaması.

Özel günler düğünlerle sınırlı değil tabi ki. Nişan ve senin için önemli olan diğer özel günler için de nişanlık ve abiye kıyafetler hazırlıyorlar. Bu modelleri Peri Gibi moda evinin sosyal medya hesaplarından inceleyebilirsin.

Prova konusuna çok önem verdiklerini ve aksilik yaşanmaması için ellerinden gelen hizmeti sunduklarına şüphen olmasın. 1 ve 3 prova arasında hayallerinin gelinliğine ulaşabiliyorsun. Teslim süresi de 4 hafta sürüyor.

Peri Gibi by Ayça Onuk Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde konumlanmıştır. Toplu taşıma araçları ve deniz yolu ile ulaşım sağlanabilir. Ön görüşme için moda evini ziyaret edebilirsin. Açık adresi ise şöyledir;

Bostanlı Mevkii, Cengiz Topel Caddesi, No:22, Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik modelleri, hafta sonu hizmet ve gelinlik provaları başlangıç paketi içerisinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Peri Gibi by Ayça Onuk bünyesindeki ayrıcalıklı her şey dahil paketi hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sektör tecrübesi ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim ve hazır model gelinlik hizmetleri haricinde Peri Gibi; nişanlık ve abiye kategorisinde aktif olarak boy göstermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Peri Gibi by Ayça Onuk ile düğün gününden en az 25 iş günü öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Karşıyaka, Bostanlı mevkiinde bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Peri Gibi by Ayça Onuk tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ