Bianco Vita Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Bianco Vita Gelinlik Hakkında

Bianco Vita Gelinlik, en nezih İzmir gelinlikçileri arasında bulunuyor. Gelinlikçi firması, hizmet verdiği seneler boyunca kendine bir isim edinmiş ve bir marka olmuş. Firmanın başlangıç fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında değişiyor. Kaliteli hizmeti kendine prensip edinmiş modaevi hakkında daha detaylı bilgi içeriğimizin devamında seni bekliyor.

Bianco Vita İzmir Gelinlik Fiyatları

Değerli müşterileri için farklı fiyat seçenekleri sunan gelinlikçi, hizmetlerinden yararlanmanı istiyor. Bunun için her şey dahil paket ve başlangıç paketi seçenekleri sunulmuş. Hazır model seçenekleri ve prova gibi hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatları 3000 TL. Özel tasarım gibi hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise 5000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Sitemizdeki “Ücretsiz Teklif Al” formunu taleplerin doğrultusunda doldurduğunda net fiyat bilgisi alabilirsin. Firma danışmanlarımızla iletişime geçerek firmanın indirimli fiyatlarını da öğrenebilirsin.

Bianco Vita Gelinlik Modelleri

Bianco Vita, bu büyük güne hazırlanırken gelinliğinin hayallerine en yakın şeklinde olmasını istediğini biliyor. Bu yüzden içerisinde onlarca farklı modelin yer aldığı hazır gelinlik modelleri arasından seçimini yapabilirsin. Deneyimli gelinlikçi firması, klasik modellerden vintage modelleri bünyesinde bulunduruyor.

Ürün Yelpazesi & Ayrıcalıkları

Kusursuz görünmek isteyeceğin düğününde Bianco Vita bunu gerçekleştirmek için her türlü hizmeti sunuyor. Hazırlık süreci boyunca gerektiği yerlerde provalar alınıyor. Seni çok fazla yormadan üç prova içinde gelinlik tamamlanıyor.

Bianco Vita Gelinlik çatısı altında birçok ürün çeşidi bulunuyor. Nişan töreni için nişanlık, kına gecen için de bindallını buradan temin edebilirsin. Diğer birçok abiye elbiselerinin yanı sıra gelinliğini tamamlayacak duvak ve buket gibi ayrıntılarda bulunuyor.

Bu süreçte sabırsız ve heyecanlı olmak hakkın. Firma, gelinliğin hazır olduktan sonra seni daha fazla bekletmiyor ve 4 hafta içerisinde teslim ediyor.

Bianco Vita Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda yer alan Bianco Vita, İzmir Konak bölgesinde hizmet veriyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşımını gerçekleştirebilirsin. Kendine ait araçlarıyla gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucuları için Bianco Vita Gelinlik’in açık adresi şu şekildedir;

Çankaya Mevkii, Halit Ziya Bulvarı, No:10, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik seçenekleri ve bu seçeneklerin provası Bianco Vita'nın sunduğu başlangıç paketi hizmetleri içerisinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gibi hizmetleri içeren her şey dahil paketi içerikleri hakkında bilgi sahibi olmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sektördeki tecrübesi ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim ve hazır model gelinlik haricinde Bianco Vita; kına gecesi, mezuniyet partisi, nişan ve söz törenleri için abiye üretimi ve satışı yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyonundan en az 25 iş günü öncesinde Bianco Vita ile iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak ilçesinde bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Bianco Vita tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ