Relactive Bridal

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Relactive Bridal Hakkında

Merkezi İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Relactive Bridal, gelinlik ve abiye tasarımları ile kendini kanıtlamış bir firma. Ülke genelinde elliden fazla mağazası bulunuyor. Hizmet verdiği seneler boyunca yüzlerce gelin adayını en özel günlerine hazırlamış. Relactive Bridal bünyesinde paket başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak sunuluyor.

En iyi İzmir gelinlikçileri arasında da gösterilen firma hakkında ayrıntılı bilgiyi senin için derlediğimiz yazımızda bulabilirsin.

Hizmetleri & Olanakları

Relactive, yalnızca gelinlik ve abiye elbiseler türünde satış ve üretim yapmıyor.. Düğününde gelinliğini tamamlayacak diğer pek çok aksesuar ürününü de Relactive Bridal bünyesinden temin edebilirsin. Duvak ve ayakkabı gibi bütünleyici detaylardan eldiven ve gelin buketine kadar her şey bulunuyor.

Modelin hazırlık aşamasında provalar yapılıyor. Alınan provalarda gerekli değişiklikler ve düzenlemeler yapılıyor. En fazla 3 prova içerisinde gelinliğin hazır oluyor.

Gelinlik Modelleri & Teslimat Süresi

Relactive Bridal, her yıl farklı modellerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yüzlerce gelinlik modeli sunuyor. A kesim, prenses, balık ve bohem gelinlik modelleri bulunuyor. Gelinliklerin yanı sıra pek çok abiye ve nişanlık elbiseleri de bulunuyor.

Gelinlik teslim süresi düğün sezonuna göre farklılık gösteriyor. Yaz sezonu olduğunda daha üzün süren bir teslim süreci olabilir. Ancak ne olursa olsun, dakikliğe önem veriyor ve gelinliği 4 hafta içerisinde teslim ediyor.

Relactive Bridal Gelinlik Fiyatları

Gelinlikçi, hizmetlerini gruplara ayırmış. Başlangıç paketi ve her şey dahil paketlerinin fiyatları da değişkenlik gösteriyor. İçerisinde standart hizmetleri barındıran başlangıç paketi fiyatları ortalama 1000 TL civarı. Her şey dahil paket fiyatları ise yaklaşık 3000 TL olarak sunuluyor. Hangi paketi tercih edersen et ayrıcalıklı hizmetler alacaksın.

Talep ettiğin hizmetleri “Ücretsiz Teklif Al” formuna yazarak net fiyat bilgisi alabilirsin. Paketlerde yer alan hizmetler ise firma yetkililerimizle ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek öğrenebilirsin.

Relactive Bridal Adres & Yol Tarifi

İzmir gelinlikçisi Relactive, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. İzmir Konak bölgesinde mağazası bulunuyor. Menemen-Cumaovası yönünde giden İZBAN hattı veya İzmir Metro’sunu kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin.

İstersen ESHOT otobüs hatları, minibüs veya tramvay kullanarak mağazaya gidebilirsin. Kolay bir konumda bulunan moda evine kendi aracınla da gitmen mümkün. Açık adres ise şu şekilde;

Akdeniz Mahallesi, Gazi Bulvarı, No:32, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlikler ve bu gelinlik modelleri için prova hizmeti Relactive Bridal tarafından sunulan başlangıç paketi içeriğinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Relactive Bridal bünyesindeki ayrıcalıklı her şey dahil paketi içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş ürün yelpazesi ve özel dikim konusundaki tecrübesi ile İzmir gelinlikçileri arasında farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik hizmetleri haricinde Relactive Bridal; gelinlik aksesuarları ve abiye özelinde aktif olarak boy göstermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak düğün gününden en az 25 iş günü öncesinde Relactive Bridal ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Relactive Bridal tarafından belirlenen sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ