Serenay Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Serenay Moda Evi Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde hizmet vermeye devam eden Serenay Moda Evi, vizyonu ile gelinlik sektörüne yön veriyor. Gelinlik ve diğer birçok abiye modellerindeki başarıları ile müşterileri memnun ediyor. İzmir gelinlikçisi fiyatları ile de çiftleri memnun ediyor. Serenay Moda’da başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Hizmetleri & Olanakları

Düğününde kusursuz bir gelin olman için tüm ekip özveri ile çalışıyor. Gelinliğin üzerinde tam olması için provalar alınıyor. Her ne modeli seçersen seç üzerinde dilediğin değişiklikleri yaptırabilirsin. Gelinlikçi için en önemli olan şey senin mutlu olman ve gelinliğin içinde iyi hissetmen.

Serenay Moda Evi tarafından sunulan bir diğer hizmet de özel tasarım yaptırabiliyor olman. Usta tasarımcı ve ekibinden sana özel yepyeni bir gelinlik tasarlamasını isteyebilirsin. Dilersen binlerce seçenek arasından hazır bir model de seçebilirsin.

Serenay Gelinlik Modelleri

Serenay Moda, kaliteden ödün vermeden hızlı hizmet sunuyor. Gelinlik hazırlanmaya başladıktan sonra kısa bir sürede teslimat gerçekleşiyor. Düğünün sezonuna göre bir hafta ile üç hafta arasında gelinlik eline geçiyor.

Her yıl farklı kreasyonlar hazırlayan Serenay Moda Evi, sana da pek çok model seçeneği sunuyor. Farklı modeller üzerinde çalışmış olan gelinlikçi, vintage modellerden klasik balık modellere kadar deneyim sahibi. Aradığın gelinliği rahatlıkla burada bulabilirsin.

Serenay Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Serenay Moda, gelinlik için farklı bütçeler ayırmış müşterilerinin hizmetlerinden yararlanması için paket fiyatları sunuyor. Her şey dahil paket veya başlangıç paket arasından taleplerini en doğru karşılayanı seçebilirsin. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 3000 TL oluyor.

Alacağın hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formun doldurabilirsin. Paketlerde yer alan hizmetler ise firma yetkililerimizle ücretsiz iletişime geçerek öğrenebilirsin.

Serenay Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlik Moda, İzmir merkez ilçesi olan konak bölgesinde faaliyet gösteriyor. Çankaya semtinde yer alan mağazaya kolaylıkla gidebilirsin. 202, 253 ve 838 numaralı ESHOT otobüsleri moda evinin yakınından geçiyor.

Dilersen İzmir Metro, tramvay, vapur ve minibüs aracılığı ile de ulaşımını sağlayabilirsin. Kendi aracında veya taksi ile de gitmen mümkün. Serenay Moda Evi’nin açık adresi ise şu şekildedir;

Akdeniz Mahallesi, Mimar Kemalettin Caddesi, 1329. Sokak, No:9, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik modelleri ve bu modeller için prova hizmeti Serenay Moda Evi'nin başlangıç paketi kapsamında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Serenay Moda Evi tarafından sitemize özel olarak sunulmuş her şey dahil paketi hizmetleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş ürün yelpazesi ve sektördeki tecrübesi ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik haricinde Serenay Moda Evi; mezuniyet partisi elbisesi, nişanlık ve abiye kategorilerinde de aktif olarak hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Serenay Moda Evi ile düğün gününden en az 25 iş günü öncesinde iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak, Mimar Kemalettin konumunda yer almaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Serenay Moda Evi tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 3 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ