Murat Acar Haute Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Murat Acar Haute Couture Hakkında

Murat Acar Haute Couture, düğününde kusursuz görünmen için çalışıyor. Modaya yün veren tavrıyla herkesi kendine hayran bırakan gelinlikçi, senin hayallerini de gerçekleştirebilir. İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen Murat Acar Moda Evi paket fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor.

Murat Acar Gelinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiyi DüğünYardımcısı.com olarak senin için hazırladığımız yazıda bulabilirsin.

Olanakları & Hizmetleri

Murat Acar Moda Evi ile çalıştığında gelinliğini hazır modeller arasından seçme veya özel tasarım yaptırma şansına sahipsin. Yüzlerce seçenek arasından hazır model seçtiğinde üzerinde değişiklikler yaptırabilirsin. Özel tasarımlarda ise tamamen senin isteklerin ve vücut tipine uygun olan tasarımlardan ilerleniyor.

Gelinlik modelinin üzerinde mükemmel gözükmesi için provalar yapılıyor. Provalarda ölçümler ve gerekli değişiklikler yapılıyor. Dilersen sen de yaptırmak istediğin değişikliklerden bahsedebilirsin.

Murat Acar Moda Evi Ayrıcalıkları

Provalar bittikten sonra gelinlik usta terzilerin eline emanet ediliyor. Üzerindeki değişiklikler bittikten sonra teslimat aşaması başlıyor. Gelinlikçi, teslimat sürecinde hızlı davranmayı seviyor. Gelinlik dört hafta içerisinde eline geçmiş oluyor.

Murat Acar Haute Couture bünyesinde yalnızca gelinlik modelleri yer almıyor. Nişan töreni için nişanlık ve abiye modellerini de buradan alabilirsin. Aynı zamanda duvak, ayakkabı gibi ürünleri de burada bulabilirsin.

Murat Acar Haute Couture Gelinlik Fiyatları

Murat Acar Gelinlik, müşterilerine farklı paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketi veya her şey dahil paketleri arasından bütçene en uygun olanı tercih edebilirsin. Her şey dahil paket fiyatları 5000 TL olarak belirlenmiş. Başlangıç paket fiyatları ise ortalama 3000 TL civarı. Hangi paketi tercih edersen et, ayrıcalıklı hizmet alacağından emin olabilirsin.

Alacağın hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerine göre doldurabilirsin. İndirimli fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanmak için de formu doldurman yeterli.

Murat Acar Haute Couture Adres & Tol Tarifi

Murat Acar Gelinlik, İzmir Konak bölgesinde hizmet veriyor. Şehrin merkez ilçesi olan Konak ulaşım açısından pek çok seçenek sunuyor. Dilersen tramvay ve vapur gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsin. Kendine ait araçlarla gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucularımız için gelinlikçi açık adresi şöyle:

Akdeniz Mevkii, Necati Bey Bulvarı, No:4/B, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Murat Acar'ın başlangıç paketi hizmeti, hazır gelinlik modelleri ve bu modellerin provaları içermektedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Murat Acar Haute Couture tarafından DüğünYardımcısı.com'a özel sunulan her şey dahil paketi içeriği için ücretsiz danışmanlık servisimize başvurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Merkezi bir konumda bulunması ve kalitesine göre uygun fiyatlı geniş gelinlik yelpazesi sunması ile öne çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kişiye özel dikim hizmetleri sadece gelinlik ile sınırlı değil. Murat Acar Moda Evi, gelinlik haricinde; abiye ve nişanlık kategorilerinde de varlık gösteriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Murat Acar Haute Couture ile düğün gününden en az 30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Murat Acar Haute Couture, sipariş teslim süresi olarak 4 haftalık bir zaman dilimi belirlemiştir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ