Anna Perenna

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Anna Perenna Hakkında

Şimdiye kadar baktığın gelinlik modellerinden hiçbirine “İşte bu!” demediysen Anna Perenna ile tanışma vaktin gelmiş. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan gelinlikçi, birlikte çalıştığı tüm müşterilerinden tam puan almayı başarmış. İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren firmanın 1000 TL’den başlayan paket fiyatları bulunuyor.

Olanakları & Hizmetleri

Gelinliğinin tam istediğin gibi olması için provalar alınıyor. Alınan provalar esnasında kafana takılan bir noktayı gelinlikçi ile paylaşabilirsin. Model üzerindeki değişiklik taleplerini açıklayabilirsin. Gelinlik, en fazla üç prova içerisinde son halini alıyor.

Dilersen Anna Perenna kataloglarından gelinliğini hazır bir model olarak da seçebilirsin. Kataloglardaki modellerden hayallerine en yakın olanı seçip üzerinde değişiklikler yapabilirsin. Sana özel bir gelinlik olmasını istersen de özel tasarım yapılmasını isteyebilirsin.

Teslim Süresi & Gelinlik Modelleri

Anna Perenna, teslim sürecinde seni sıkıntıya sokmamak için kısa bir sürede gelinliği teslim ediyor. Ancak düğününü yaz gibi yoğun bir sezonda yapıyorsan teslimat biraz uzayabilir. Ancak her halükarda gelinlik 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Gelinlik modellerini incelediğimizde ise bizi geniş bir ürün yelpazesi karşılıyor. Klasik kesimlerden modern tasarımlara kadar birçok ürün bulunuyor. Hem gösterişli ve pırıltılı gelinlik modellerini hem de sade ve zarif modelleri burada bulabilirsin.

Anna Perenna Gelinlik Fiyatları

Moda evinde seni farklı paket fiyatları bekliyor. Hizmetlerin gruplara ayrıldığı başlangıç paketi ve her şey dahil paket arasından istediğini tercih edebilirsin. İçerisinde standart hizmetlerin bulunduğu başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Paketlerde yer alan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsin. Bütçene göre net fiyat bilgisi almak için de “Ücretsiz Teklif Al” formunu taleplerin doğrultusunda doldurman yeterli.

Anna Perenna Adres & Yol Tarifi

Anna Perenna Wedding, İzmir Konak ilçesinde faaliyet gösteriyor. Çankaya semtinde mağazası bulunuyor. Provalar için mağaza gitmek istersen seni zorlu bir yolculuk beklemiyor. İzmir Metro, ESHOT otobüsleri ve minibüs hatlarıyla ulaşımını sağlayabilirsin.

Dilersen tramvay ve vapur gibi araçları da kullanabilirsin. Kendine ait bir araç ya da taksi ile gitmek istersen de Anna Perenna Wedding açık adresi şu şekildedir;

Akdeniz Mevkii, Gazi Bulvarı, No:60/C, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik modelleri ve bu modeller için provalar Anna Perenna'nın başlangıç paketi içerikleri arasında sıralanmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Anna Perenna firması tarafından sunulan ayrıcalıklı her şey dahil paketi içerikleri için ücretsiz danışmanlık hattımız ile iletişime geçmelisin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

1000 TL'den başlayan uygun gelinlik fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik haricinde Anna Perenna; nişanlık ve abiye kategorisinde de boy göstermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Anna Perenna ile düğün gününüzden en az 6 hafta öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Anna Perenna'nın sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ