Vivien Angel

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Vivien Angel Hakkında

Vivien Angel İzmir, hizmet verdiği seneler boyunca pek çok gelin adayını en önemli günlerinde özel hissettirmeye devam etmiş. Şimdi de her gün kapılarını ilk günkü heyecan ile açıyorlar. Birbirinden güzel gelinlik tasarımları olan gelinlikçide sen de aradığını bulabilirsin. Hem de başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak sunuluyor.

Teslimat Süresi & Ayrıcalıkları

Gelinlik hazır olduğunda iş, teslimat sürecine geçiyor. Bu adımda gelinlikçi, hızlı adımlar atmayı hedefliyor. Dakikliği çalışma prensibi olarak edinmiş olan Vivien Angel, en kısa sürede gelinliğini teslim ediyor. Teslimat süresi bir hafta ile on gün arasında değişiyor.

Düğün sürecinde “çok fazla yorulmayayım, her şeyi bir yerden alayım” diyorsan bu moda evi tam sana göre. İçerisinde yalnızca gelinlik değil gelin kesesinden ayakkabıya, bolerodan eldivene kadar birçok aksesuarı barındırıyor.

Vivien Angel Moda Evi ayrıcalıkları hakkında daha detaylı bilgiler ve kampanyalar hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Hizmetleri & Olanakları

Vivien Angel, her şeyden önce müşterisinin memnuniyetine önem veriyor. Bu yüzden de istediğin gelinlik modeli elde ettiğinden emin oluyor. Dilersen moda evinin portföyünde yer alan yüzlerce gelinlik modelin seçim yapabilirsin. İstersen özel tasarım isteme şansına da sahipsin.

Tercih ettiğin gelinlik modelinin üzerinde kusursuz olması için prova hizmeti sunuluyor. Üzerinde istediğin değişiklikleri dile getirebileceğin provalar bir ile üç seans arasında sürüyor.

Vivien Angel İzmir Gelinlik Fiyatları

Moda evi, her türlü bütçeye sahip müşterilerinin hizmetlerinden yararlanması adına paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketi ve her şey dahil paketin fiyatları da değişkenlik gösteriyor.

Başlangıç paketinde bulunan hizmetlerin fiyatları 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatları da ortalama 3000 TL oluyor.

Paket içeriklerini öğrenmek ve net fiyat bilgisi almak için yukarıda bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Vivien Angel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi, İzmir’in merkez ilçesi olan Konak bölgesinde hizmet veriyor. Ulaşım konusunda da pek çok seçenek arasından sana en rahat gelen toplu taşıma aracını kullanabilirsin. Kendine ait bir araç veya taksi ile ulaşımını sağlamak istersen Vivien Angel’ın açık adresi şu şekildedir;

Akdeniz Mevkii, Seyrek Han, Gazi Bulvarı, No:62/A, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik seçenekleri ve bu modellerin provaları Vivien Angel'ın başlangıç paketi içerikleri arasında sıralanmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Vivien Angel İzmir firması tarafından DüğünYardımcısı.com'a özel sunulmuş her şey dahil paketleri için ücretsiz danışmanlık hattımızı aramalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

2 haftalık sipariş teslim süresi ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Vivien Angel özel dikim ve hazır model gelinlik haricinde; mezuniyet elbisesi, nişanlık ve abiye üretimi & satışı yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Vivien Angel ile düğün gününden en az 15 iş günü öncesinden irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak mevkiinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Vivien Angel firması tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ