Pikap Flower Design

2023 Gelin Çiçeği Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
118 TL
Her Şey Dahil Paket
470 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Canlı çiçek temini
Damat yaka çiçeği
Damat yaka çiçeği tasarımı
Gelin buketi
Gelin buketi tasarımı
Konsepte özel buket tasarımı
Yapay çiçek temini

Pikap Flower Design Hakkında

Pikap Flower Design ile düğün gününüzü çiçeklerle donatabilirsiniz. Kadıköy’ün göbeğinde bulunan Pikap, müşterilerine özenli ve kaliteli hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’ye teslimatı olan Pikap Flower, isteğe özel tasarım yapmakta ve konseptinize uygun gelin çiçeği ve buketi üretmektedir.

Pikap Flower Hizmetleri

Pikap Flower sadece gelin buketi yapmıyor. Müşterilerinin ihtiyacı olan her şeye o geceye özel olarak tedarik ediyor. Mekan süslemeleri, gelin buketi ve tasarımları, damat yaka çiçeği ve tasarımları ve nikah hediyeleri gibi pek çok hizmeti sunuyor. Tamamlayıcı aksesuarlarınızı da yine Pikap’tan temin edebilirsiniz. Düğün konseptinize uygun olarak ister canlı ister yapay çiçekleri ile size özel tasarımlar yapan Pikap, tüm ince dokunuşları ile sizleri düşünüyor. Yaz ve kış düğünlerine özel çiçek seçimleri ile geceyi sizin için masalsı bir hale getiriyor. Özel tasarım gelin çiçeği ve tamamlayıcı aksesuarları hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat ve Uygun Fiyat

Pikap Flower Design ’ın avantajları burada bitmiyor. Avantajlı fiyatlarla hizmet veren Pikap, 118 TL’den başlayan fiyatlarla size özel tasarımlar yapmakta ve gecenizi büyülü hale getirmektedir. Uygun fiyatlarının yanı sıra ücretsiz teslimat ve kapıya teslim imkanı sunan firma, tüm tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızda.

Ücretsiz teslimat sağlayan Kadıköy’ün incisi Pikap’ın, teslimat için belirlediği süre dört haftadır. Bu süre içerisinde konseptini belirleyen çiftlere özel uygun tasarımlar yaratılır. İhtiyaç duyduğunuz her ürün için özel fakat birbiriyle uyumlu benzersiz bir ahenk yaratılır.

Pikap Flower Design ’a Nasıl Gidilir?

Pikap Flower Design ’ın eşsiz tasarımlarını daha yakından incelemek ve gecenizin konseptini birebir anlatabilmek için Pikap’ın açık adresi şu şekildedir: Caferağa Mahallesi, No: 12, Ağabey Sk., 34710 Kadıköy / İstanbul. Kadıköy’ün göbeğinde Modanın kalbinde olan Pikap, merkezi konumu ile hayallerinizi kolayca bulabilmenizi sağlıyor.

Arzuladığınız gelin buketinin bu geceye özel olmasını ve konseptinizle uyum sağlamasını isterseniz Pikap Flower Design’a ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve Düğün Yardımcısı’nın size özel ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmak için sayfamızın sağ kısmında yer alan “Ücretsiz Teklif Al“ formunu doldurabilirsiniz. Şimdiden doğal ışıltınız ile göz kamaştıracağınız bu gecede iyi eğlenceler dileriz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketlerde gelin çiçeği, gelin saç aksesuarı, damat yaka çiçeği gibi farklı paket seçenekleri sunuluyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma siz değerli gelin adaylarına ücretsiz teslimat ve özel tasarım gelin buketi hizmeti sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Masa süslemesi, damat yaka çiçeği, mekan süslemesi, nikah hediyesi ve gelin buketi gibi diğer hizmet seçeneklerini de firmadan sağlayabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden 4 hafta önce firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm şehirlere teslimat sağlanıyor fakat bazı ürünler için il kısıtlaması bulunuyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel gelin çiçeği ve damat yaka çiçeği gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

Organizasyonunuzdan en az 4 hafta önce firma ile iletişime geçmeni gerekiyor.

3 görüş

  1. Gelin çiçeğini atar bekarlar kapar ama ben kıyamadım inanılmaz tasarımlar, inanılmaz renkler . Teşekkür ederim .

  2. Rengarenk

    Pikap flower in ciceklerini elinize almadan evlenemezsiniz. Birakin benim simdi evimde onlarla dolu. Ne guzel tasarimlar yapmislar. Cok dogal rengarenk. Sagolsunlar..

  3. Gülcan hanım sayesinde gelin çiçeğim tasarım harikasıydı. Çiçeklerin renk tonları aksesuarlar çok uyumluydu.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gülcan Demir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ