Polatlı Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
35
min
|
150
max
Otopark
30

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Polatlı Evlendirme Dairesi Hakkında

Polatlı Evlendirme Dairesi 150 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Polatlı Nikah Memurluğu birçok çift tarafından az yoğunluklu olması sebebi ile tercih ediliyor. Salon kiralama fiyatları 90 TL’den başlayan Polatlı Nikah Salonu hakkındaki güncel ve detaylı bilgiler aşağıdaki yazıda yer alıyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

150 kişilik davetli kapasitesine sahip olan Polatlı Evlendirme Dairesi, kolonsuz yapısı, yüksek tavana sahip oluşu ile de ferah bir nikah alanı sunuyor. Polatlı Evlendirme Dairesi’nin sunduğu otopark alanı ile de davetlileri park sorunundan kurtarıyor.

Başka bir firmadan hizmet alınan çekim ekibi için gerekli çalışma koşullarını sağlanıyor. Çekim ekibi de, çiftlerin ömür boyu bir yastığa baş koyacakları o mutlu günün adımlarının atıldığı anları da kayıt altına alarak çiftler için ölümsüzleştiriyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Polatlı Evlendirme Dairesi, evlilik başvurusu için belli başlı belgeler istiyor. İlk sırada kimlik aslı ve kimlik fotokopisi, sağlık raporu, dört adet vesikalık ve evlilik beyannamesi yer alıyor. Bir de Ankara, Polatlı’da evlenmek isteyen ama ikametgahı başka ilçede olan çiftler için de evlilik izin belgesi almaları şartıyla nikah akdi gerçekleştirebiliyor.

Nikahın gerçekleşmesi için çiftlerden birinin bağlı olduğu belediyeden veya müftülükten evlilik izin belgesi alması gerekiyor. Bunun için de Polatlı Evlendirme Dairesi’ne evlilik izin belgesi için ise 120 TL ücret ödemesi yapması isteniyor.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Polatlı Evlendirme Memurluğu, salon kiralama fiyatları için 90 TL ile 150 TL arasında bir değer belirlemiş. 60 dakikalık nikah akdi için istenen bu ücret birçok değişkene göre değişebiliyor. Mesai saatleri ve organizasyon tarihi salon kiralama ücretleri üzerinde en çok etkiyi yaratıyor.

Polatlı Evlendirme Memurluğu salon kiralama hakkında net fiyat bilgilerini almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Ayrıca, Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanı ile iletişime geçerek, kampanyaları da öğrenebilirsin.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi konumuyla ulaşım sıkıntısı yaşatmayan nikah salonuna, 528, 589, 594, 595 numaralı otobüs hatlarını kullanarak gidebilirsin. Polatlı Evlendirme Dairesi’nin açık adresi ise şu şekilde;

Kurtuluş Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi, No:20, Etimesgut / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Az yoğunluklu bir evlendirme dairesi olması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak nikah akdi için düşündüğün tarihten en az 10 iş günü önce Polatlı Evlendirme Dairesi ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya düğün çekimi ekibi ile anlaşma sağlayabilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Polatlı konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ