Positive Live Project

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
11.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Positive Live Project Hakkında

Yeni bir başlangıca adımını attığın en özel günün için düğün orkestrası mı arıyorsun? Positive Live Project, İzmir Konak semtinde hayallerini gerçeğe dönüştürmek için seni bekliyor. 10000 TL’den başlayan fiyatları ile de ön plana çıkan başarılı ekip, tam aradığın adres olabilir. Düğün orkestrası ve dj ile ilgili tüm merak ettiklerin yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

2011 yılından beri hizmet veren Positive Live Project; kına merasimi, nişan, sünnet düğünü ve resmi davetlerde sahne alıyor. Türkçeye ek olarak; birçok farklı dilde de şarkıları seslendirebilmekte. Orkestra, tecrübe ve eğitimlerini, pop ve rock şarkıları gibi çeşitli müzik türlerini takip ederek destekliyor.

Geniş bir müzik repertuarına sahip olan ekip, isteklerini dikkate alarak hizmet vermeyi de unutmuyor. Düğün orkestrasının performans öncesi hazırlığı da dört saat sürüyor. Tüm stresini atacağın, sevdiklerinle harika saatler geçirmeni sağlayacak olan bu başarılı ekiple sen de çalışmalısın.

Olanakları

Positive Live Project, çiftlerin hayalindeki eğlenceyi gerçekleştirebilmek için düğünden önce planlama toplantısı organize ediyor. Böylece hayalindeki düğünü ve eğlenceyi başarılı ekiple paylaşabilirsin. Geniş repertuarına ve farklı dillerde söylediği şarkılara hayran kalacağını da söylemeden geçmeyelim.

Kaliteli ses ve sahne ekipmanları, dans grubu ve davul şovu ile de eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor. Sana özel müzik listesi de hazırlayan düğün orkestrası şahane düğünlere imzasını atıyor. Sen de müzik ziyafeti ile coşmak istiyorsan, etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Positive Live Project Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrasının fiyatları, etkinliğin türüne ve performans sürelerine göre değişiyor. Başlangıç paketinin fiyatları, 10000 TL’den başlarken; her şey dahil paketin fiyatları 11000 TL’den başlıyor. Sınırsız eğlence ile sevdiklerinle harika saatler geçireceksin.

Bütçene uygun fiyat teklifi almak ve kampanyalardan haberdar olmak istersen Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Positive Live Project Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İzmir ilinin Konak ilçesinde konumlanıyor. Alsancak semtine hem toplu taşıma araçları hem de özel araç ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. 691 ve 253 numaralı otobüsleri kullanabilirsin. İzban kullanmayı tercih edersen de Alsancak durağında indikten sonra Atatürk Caddesi çıkışını kullanabilirsin.

Özel aracınla gitmek istersen açık adresi şöyledir:

Atatürk Cad. No: 386 K: 5 D: 503 Liman İş Merkezi 1. Kordon, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; ses ve sahne ekipmanları, farklı dilde müzikler, DJ temini, kişiye özel müzik listesi ve orkestra bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fasıl ekibi temini, karşılama müzik grubu, şehir dışı hizmet, davul şovu ve planlama toplantısı her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Farklı dillerde şarkıların seslendirilmesi ve şehir dışı hizmet alabilme avantajı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Orkestra; kına, nişan, sünnet, mezuniyet törenleri, parti ve resmi davetlerde sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Positive Live Project ile düğün orkestrası için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak semtinde konumlanan düğün orkestrası, şehir dışına da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ