Poyraz Sahil Restaurant

Özellikler

Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Deniz kenarında

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Alkol Servisi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Dilek feneri
Evlilik teklifi seti

Poyraz Sahil Restaurant Hakkında

Poyraz Sahil Restaurant, İstanbul Beykoz lokasyonunda evlenme teklifi organizasyonu için ideal bir mekan. Ömür boyu hatırlanacak bir evlilik teklifi yapabilecek, kaliteyi, şıklığı ve konforu birlikte bulabileceksin. 500 TL’den başlayan paket fiyatları ile hayallerini kurduğun evlilik teklifini organize edebilirsin. Organizasyon firması ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında.

Kapasitesi & Özellikleri

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi; söz, nişan, kına, bekarlığa veda, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Restaurant, açık ve kapalı alan seçeneğiyle, 200-300 kişi arasında kapasiteyle çiftleri ve davetlileri ağırlıyor.

Kumsal ve restoran kısımlarının bulunduğu mekanda, isteğine göre yemek menüsü değiştirme ve alkol servisi gibi imkanlar seni bekliyor. Firma, doğanın renkleriyle uyum içerisinde mekan süslemesi yaparak, anını unutulmaz hale getiriyor. Eğer, evlilik teklifini sana özel bir organizasyonla düzenlemek istersen, en az 5 gün önce iletişime geçmelisin.

Sunulan Hizmetler

Birçok organizasyon seçeneğiyle hizmet veren Poyraz Sahil Restaurant, evlilik teklifi için ideal bir tercih olabilir. Beykoz semtinin eşsiz manzarasına karşı konumlanan mekan; pasta ve yemek servisi yapabiliyor. Restaurant, çiçekli ve balonlu süslemeler ile senin için hazırlanıyor. Evlilik teklifi organizasyonun için tüm olanakları bir arada bulabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Nezih, ferah bir sahil kasabasını andıran Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi; dilek feneri, volkan şovu ve havai fişek gösterileri ile teklifini görkemli bir şenliğe dönüştürüyor. Açık ve kapalı mekan seçeneklerinin bulunduğu restoranda servisler host ve hostesler ile yapılıyor. Organizasyonun içerisinde, profesyonel fotoğraf ve video çekimi yanı sıra; isteğine göre slayt gösterileri de yer alıyor.

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Mekanda düzenleyeceğin evlenme teklifi organizasyonu için belirlenen fiyatlar, seçeceğin pakete ve ekstra hizmetten yararlanmana göre değişiyor. Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatları 500 TL’den başlıyor. İçerik bakımından oldukça zengin olan her şey dahil paketinin fiyatı ise, 750 TL’den başlamakta. Ayrıca paket fiyatlarının 1000 TL’den az olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Paket fiyatları ve paket içerikleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurmalısın.

Poyraz Sahil Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Organizasyon firması, İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Firma ile görüşmeye, toplu taşıma araçları ya da özel aracınla ile gidebilirsin. Poyrazköy mahallesinde yer alan firmaya ulaşım için 135 numaralı Poyrazköy otobüs hattını kullanabilirsin.

Özel aracınla gitmek istersen açık adresi şu şekildedir:

Poyrazköy Mahallesi, Mendirek Yolu, No:18/A, Beykoz/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; mekan süsleme ve giydirme, pasta, ışıklandırma, ses ve sahne hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, video ve fotoğraf çekimi, havai fişek ve volkan şovu, balon ve dilek feneri, drone, servis elemanları her şey dahil paket içerisindedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekan; alkol servisi ve menü değişimi avantajları sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, bekarlığa veda, yıl dönümü, kurumsal etkinlik ve açılışlar, mezuniyet, baby shower ve doğum günü etkinliklerini de organize edebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Poyraz Sahil Restaurant ile evlilik teklifi organizasyonu için en az 5 gün öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Restaurant, İstanbul'un Beykoz semtinde konumlanıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Renkli tüller, çiçek detayları ve gül yaprakları ile restaurant dekore ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ