Pupil Hotel Alaçatı

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
100 TL
Pasta - Meşrubat
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Konaklama
100
Otopark
75

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı

Pupil Hotel Alaçatı Hakkında

Hem konaklayabileceğiniz, yeşilliklerin arasında havuzun da yer alacağı bir konumda evlenme fikrine ne dersiniz? Düğün gecesinden beklenen tüm imkanları sunan Pupil Hotel, Alaçatı’da en özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek için kapılarını sizlere açıyor.
2012 yılında Alaçatı’da açılan Pupil Hotel, 5 yıldızlı butik otel olması ile 7 senedir hizmetini sürdürmekte.Alaçatı’nın merkezinde yer alması ve oranın meşhur pazarının hemen arkasında yer alması yönü ile de oldukça kolay ulaşıma sahip. Cumbalı, deluxe ve standart odaları bulunan butik otelin, odaları şık bir tasarıma sahip. Nerdeyse tüm odalar havuz ve kır manzarasını görmekte. Ayrıca otelde dinlenebilmek adına birçok imkan da bulunmakta. Hamam, sauna, buhar ve masaj odaları sayesinde bu otelde günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Pupil Hotel Olanakları

Pupil Hotel, sadece otel olarak değil düğün ve davet organizasyonları için de misafirlerini ağırlamaktan onur duyuyor. Mekanın davetler için iki adet davet salonu bulunmakta. Açık ve kapalı olarak hizmet veren bu alanlar havuz ve kır manzarasını da bünyesinde barındırıyor. Açık davet alanı 200 misafiri ağırlayacak genişliğe sahip.Havuz etrafına yerleştirilen masalar ve sandalyeler ile otel düğünü ve kır düğününe bir arada sahip olabilirsiniz. Burada ister kokteyl şeklinde bir davet gerçekleştirebilir, isterseniz de yemekli bir davet verme şansına sahipsiniz. Daha samimi bir ortama sahip olmak isteyenler içinse de kırların üzerine konulan minderler ile misafirlerinizle biraz daha sıcak ortamda davetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha az sayıdaki davetler için tercih edilen bir diğer davet alanı ise kapalı olarak hizmet vermekte ve 100 misafiri ağırlamak için müsait. Camlarla tasarlanan kapalı alanda da hem havuz hem de kır manzarasına sahip olacaksınız. Burada da oturma düzenli bir tasarım ya da kokteyl tarzında bir davet verme şansınız bulunmakta. Süslemeler için mekanın sizlerin mutluluğu adına çalışan organizasyon sorumlusundan faydalanabilirsiniz. Bunun yanında organizasyon firması ile çalışma fikrine de mekan oldukça sıcak bakmakta.

Pupil Hotel, düğün davetleri için Ege mutfağının en lezzetli yiyeceklerini misafirlerine sunuyor. Kendi beğendiğiniz mutfağı görmek isterseniz de catering firması ile de çalışabilirsiniz.
Otelde kır düğünü konseptli davet vermek isteyenler için Pupil Hotel, Alaçatı’da misafirlerinin en özel günlerinde yanlarında olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Havuzun ve kırların arasında renkli tüllerden oldukça faydalanan mekan, masa ve sandalyelerin yanında minderlerden faydalanmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Türk mutfağının en özel yemeklerine bu mekanda sahip olabilirsiniz.Bunun yanında catering firması fikrine de mekan sıcak bakmakta.

Manzara ve Lokasyon

Kır bahçesi içerisinde yer alan bu mekan aynı zamanda havuza da sahip.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışacağınız fotoğrafçı sayesinde gecenize dair hiçbir detayı kaçırmayacaksınız.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 kişi konaklama kapasitesine sahip.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ