Ramo Beach Club

Özellikler

Açık Davet Alanı
Plaj/Kumsal Alanı
Deniz Kenarında
Deniz Manzaralı

Ramo Beach Club Hakkında

En rahat gelinliklerinizi seçmeye başlayın çünkü plaj düğüne davetlisiniz. Ramo Beach Club, Ege Denizi’nin eşsiz manzarasından güç alarak sizleri ağırlamaktan onur duymakta.

Çeşme’nin en gözde plajlarından olan Altınkum Plajı’nda yer alan bu mekan misafirlerini en özel günlerinde ağırlamakta. Ramo Beach, sadece denize girip  güneşlenmeyi değil daha fazlasını sunmakta. Mavinin en özel tonları eşliğinde “evet” diyeceğiniz gecede, hayallinizi süsleyen geceye Ramo Beach ile kavuşabilirsiniz. Gündüzleri denizin ve güneşin keyfini çıkaran misafirlerine geceleri de keyifli anlar yaşamasını isteyen mekan çalışanları her türlü imkanları sunmakta.

Ramo Beach Club’ bünyesinde gerçekleşecek düğün gecesi için mekan çalışanlarından yardım alabileceğiniz gibi organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz. Kumların üstünde, çimlerde ya da tahta zeminde düğün gecenizi geçirme imkanına sahipsiniz. Hem deniz manzaralı hem de kır düğünü konseptli bir gece bu mekan sayesinde sizin olacaktır. Sadece açık alanlar değil kapalı alanda burada yer almakta. Olumsuz hava koşulu gecenizi yarıda kesmeyecek şekilde açık alanın tavanı kapatılarak eğlencenize devam edebilirsiniz.Yemekli bir davet vermek isterseniz de oldukça şanslısınız. Mekanın yetenekli şefleri tarafından gecenizde görmek istediğiniz yiyecekler de sizinle olacaktır.

Ramo Beach Club İle Unutulmaz Davetler

Düğünlerin vazgeçilmezi ise müziklerdir. İster canlı müzik isterseniz de dj eşliğinde denizin ve ayın manzarasında vakit geçirebilirsiniz. Dans ayakkabılarınızı ise kuma veya çimlere uygun seçmenizde fayda var. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerine dek dans etme imkanınız oldukça yüksek.

Ramo Beach Club bünyesinde sadece şezlonglar değil sazlıklarla süslenmiş vip kamelyalar da bulunmakta. Her zaman bakmak isteyeceğiniz birbirinden güzel fotoğraflara burada sahip olabilirsiniz. Sadece fotoğraflar için değil dinlenmek için de burayı tercih edebilirsiniz.

Sadece düğünler için değil özel gün davetleri için de bu mekan oldukça cazip. Kına, nişan, bekarlığa veda ve mezuniyet partileri gibi etkinlikler için doğru adres olacaktır. Ayrıca otopark imkanı sayesinde de araçlarınızı güvenle ve rahatlıkla bırakabilirsiniz.

Parti tadında ve yakınlarınızla eğlenceli vakitler geçirip sonsuz bir mutluluğa adım atmak istiyorsanız Ramo Beach Club en özel günlerinizde yanınızda.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Bilgi yok.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Bilgi yok.

Manzara ve Lokasyon

Deniz kenarında yer alan mekanda sonsuzluk yanınızda olacak.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ